Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (45)

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle ženu…!

Kam nemôže sám diabol, tam pošle Sakovú…!

Už od septembra 2016 dôkazne upozorňujem občanov na nebezpečie Ficovho režimu. Ale ani v najhoršom sne mi nenapadlo že napriek týmto upozorneniam, v dobe Ficovho režimu sa toto stane osudným pre dvoch mladých, vzdelaných a sympatických ľudí.

Ficov režim sa dopúšťal počas desiatich rokov takých činov ako je poškodenie lesov, ich rabovaním s dopadom na lesný genofond a najmä na vodný a klimatický prirodzený režim tohto bioúzemia. A to s účasťou rímskokatolíckej cirkvi ako druhého najväčšieho vlastníka lesov, napriek apelácií samotného pápeža Františka. Slovenskí najvyšší cirkevní hodnostári konali ako obyčajní chamtivci… Svedčia o tom zničené fragmenty pralesného charakteru bukových lesov viac ako stopäťdesiat ročných v katastri obce Bartošova Lehôtka. Ihličnaté fragmenty zasa vyrabovali štátne lesy. A to napriek tomu že tieto lesy boli vodozádržné biotopom európskeho významu, mokradiam, ktoré sú existenčným prostredím biotopov zákonom a medzinárodnými dohovormi chránených rastlín a živočíchov.

Fico chválil svojho vtedajšieho ministra životného prostredia Žigu ako najlepšieho ministra…, a to aj napriek tomu že si nedokázal poradiť s fenoménom neuveriteľného neporiadku v prírode, v okolí vodných tokov a ciest. Nedokázal si poradiť s triedením a recykláciou odpadov. V susednom Rakúsku idú na skládky štyri percentá odpadu, u nás šesťdesiat percent…! Pán minister nemal na životné prostredie zrejme čas, firma jeho manželky čulo obchodovala so štátnym drevom.

Viac na: https://biotopbartoska.wordpress.com/

Ďalším najlepším ministrom bol Kaliňák. Že si nedokázal poradiť s vymáhaním pokút za dopravné priestupky od zahraničných kamiónistov, je všeobecne známe. V zahraničí je to jednoduché, nechceš zaplatiť, na kamión technická blokáda a dostaneš od polície informáciu na aký účet môžeš zaplatiť on line alebo kde je najbližší bankomat a samozrejme telefón polície kde môžeš splnenie nahlásiť. O domácej kultúre v doprave porovnateľnej so zahraničím môžeme len snívať. Analýzu stavu a jeho riešenie pripravím v niektorom ďašom BLOG -u.

A ako to všetko súvisí so Sakovou…? V súvislosti s únosom vietnamského občana tvrdila že Slovensko s tým nemá nič spoločné, napriek tomu že auto ktorým bol unesený na Slovensko bolo identifikované pomocou GPS nachádzajúce sa vo vládnom objekte, kde Kaliňák hostil oficiálni vietnamskú delegáciu s účasťou vysokých predstaviteľov ministerstva vnútra.

A teraz pointa: Keď slovenské vládne lietadlo odlietalo s vietnamskou delegáciou do Moskvy, slovenské riadenie letovej prevádzky oznámilo poľskému riadeniu prevádzky prelet lietadla poľským územím na palube ktorého sa nachádza slovenský minister vnútra Kaliňák. Prelet bol s takýmto zdôvodnením samozrejme umožnený. V čase odletu lietadla a počas jeho letu bol minister Kaliňák suchou nohou na Slovensku…! K čomu slúžil tento podvod s dopadom na vzťahy s Nemeckom a Poľskom, nech zodpovie Saková…

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (53)

20.08.2019

Prečo je režim nezodpovedný... ! Citujem z článku novinára Andreja Baráta z redakcie Pravda. Jurica: Dnes verejnosti prekážajú v lesoch aj biologické postreky Andrej Barát, Pravda 25.07.2019 viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát

28.07.2019

Klímu by mohlo zachrániť sadenie stromov, tvrdí švajčiarska štúdia ČTK 04.07.2019 22:38 Najúčinnejším opatrením k záchrane klímy je zalesňovanie. Tvrdí to štúdia technickej vysokej viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (51)

13.05.2019

Rozpor medzi Ústavou SR a Banským zákonom Tibor Ivan <tivan45@gmail.com> 16. 5. 2016 12:26 komu: upv@nrsr.sk, robert_madej@nrsr.sk, pzp@nrsr.sk, podatelna@enviro.gov.sk Odosieleteľ: Tibor viac »

islamský štát, sýria, militanti, bojovníci, povstalci, ozbrojenci, konvoj

V Izraeli obvinili dvoch Arabov z terorizmu, jeden študoval na Slovensku

22.08.2019 14:49

Dvojicu mladíkov, z ktorých jeden študoval medicínu na Slovensku, zatkli ešte v júli tohto roku.

nemecko, CHEMNITZ, polícia, súd, alaa, sýrčan

Za dobodanie Nemca v Chemnitzi má ísť Sýrčan na 9,5 roka do väzenia

22.08.2019 14:29

Prípad v meste neďaleko českých hraníc vyvolal rozsiahle demonštrácie, ktorých sa vo veľkom zúčastnili aj pravicoví radikáli.

pochod za Jána a Martinu, Trenčín

Žreb prisúdil Námestie SNP na výročie vraždy Kuciaka strane SaS

22.08.2019 14:27

Dva roky od vraždy novinára a jeho snúbenice si pripomenieme týždeň pred parlamentnými voľbami.

Veľký protikorupčný pochod

GRECO: Slovensko musí zlepšiť prevenciu korupcie v radoch politikov a polície

22.08.2019 14:08

Správa upozornila, že existuje niekoľko systémových nedostatkov, ktoré si vyžadujú naliehavú pozornosť.