Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (45)

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle ženu…!

Kam nemôže sám diabol, tam pošle Sakovú…!

Už od septembra 2016 dôkazne upozorňujem občanov na nebezpečie Ficovho režimu. Ale ani v najhoršom sne mi nenapadlo že napriek týmto upozorneniam, v dobe Ficovho režimu sa toto stane osudným pre dvoch mladých, vzdelaných a sympatických ľudí.

Ficov režim sa dopúšťal počas desiatich rokov takých činov ako je poškodenie lesov, ich rabovaním s dopadom na lesný genofond a najmä na vodný a klimatický prirodzený režim tohto bioúzemia. A to s účasťou rímskokatolíckej cirkvi ako druhého najväčšieho vlastníka lesov, napriek apelácií samotného pápeža Františka. Slovenskí najvyšší cirkevní hodnostári konali ako obyčajní chamtivci… Svedčia o tom zničené fragmenty pralesného charakteru bukových lesov viac ako stopäťdesiat ročných v katastri obce Bartošova Lehôtka. Ihličnaté fragmenty zasa vyrabovali štátne lesy. A to napriek tomu že tieto lesy boli vodozádržné biotopom európskeho významu, mokradiam, ktoré sú existenčným prostredím biotopov zákonom a medzinárodnými dohovormi chránených rastlín a živočíchov.

Fico chválil svojho vtedajšieho ministra životného prostredia Žigu ako najlepšieho ministra…, a to aj napriek tomu že si nedokázal poradiť s fenoménom neuveriteľného neporiadku v prírode, v okolí vodných tokov a ciest. Nedokázal si poradiť s triedením a recykláciou odpadov. V susednom Rakúsku idú na skládky štyri percentá odpadu, u nás šesťdesiat percent…! Pán minister nemal na životné prostredie zrejme čas, firma jeho manželky čulo obchodovala so štátnym drevom.

Viac na: https://biotopbartoska.wordpress.com/

Ďalším najlepším ministrom bol Kaliňák. Že si nedokázal poradiť s vymáhaním pokút za dopravné priestupky od zahraničných kamiónistov, je všeobecne známe. V zahraničí je to jednoduché, nechceš zaplatiť, na kamión technická blokáda a dostaneš od polície informáciu na aký účet môžeš zaplatiť on line alebo kde je najbližší bankomat a samozrejme telefón polície kde môžeš splnenie nahlásiť. O domácej kultúre v doprave porovnateľnej so zahraničím môžeme len snívať. Analýzu stavu a jeho riešenie pripravím v niektorom ďašom BLOG -u.

A ako to všetko súvisí so Sakovou…? V súvislosti s únosom vietnamského občana tvrdila že Slovensko s tým nemá nič spoločné, napriek tomu že auto ktorým bol unesený na Slovensko bolo identifikované pomocou GPS nachádzajúce sa vo vládnom objekte, kde Kaliňák hostil oficiálni vietnamskú delegáciu s účasťou vysokých predstaviteľov ministerstva vnútra.

A teraz pointa: Keď slovenské vládne lietadlo odlietalo s vietnamskou delegáciou do Moskvy, slovenské riadenie letovej prevádzky oznámilo poľskému riadeniu prevádzky prelet lietadla poľským územím na palube ktorého sa nachádza slovenský minister vnútra Kaliňák. Prelet bol s takýmto zdôvodnením samozrejme umožnený. V čase odletu lietadla a počas jeho letu bol minister Kaliňák suchou nohou na Slovensku…! K čomu slúžil tento podvod s dopadom na vzťahy s Nemeckom a Poľskom, nech zodpovie Saková…

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (50)

02.01.2019

V decembri poskytol portálu „Dobré noviny“ rozhovor plk. Branislav Diďák, toho času mimo policajnú službu. Avšak mimoriadne aktívny čo sa týka budúcej reorganizácie polície. Odhadujem viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (49)

10.12.2018

Keď pred asi štyritisíc rokmi šiel Feníčan na trh aby predal ťavu a kúpil štyri ovce, prišlo mu divné prečo má vymeniť ťavu za štyri ovce, keď iní berú za jednu ťavu desať. Desať viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (48)

15.10.2018

Kedy odtečie posledná kvapka vody z územia Slovenska možno už počítať nie na milióny rokov, ani na tisíce, ale už na dni. Pozrite sa na naše rieky či potoky, voda z nich zo dňa na deň mizne viac »

Vadimír Putin, Rusko

Dôvera Rusov v Putina klesla na historické minimum

18.01.2019 22:55

Dôveruje mu len 33,4 percenta Rusov.

Antonio Guterres

António Guterres si myslí, že nemá právomoc začať vyšetrovanie Chášakdžího smrti

18.01.2019 22:34

Mandát by mu mohla udeliť len Bezpečnostná rada OSN a za istých okolností aj Valné zhromaždenie OSN.

Euro, peniaze, ekonomika, graf

Vzájomný obchod Slovenska s Nemeckom dosahuje 27 miliárd eur

18.01.2019 22:07

Slovensko je jedna z mála krajín, ktoré majú s Nemeckom aktívnu obchodnú bilanciu.

Tijuana, Mexiko, hranice, migranti, karavána

Karavána migrantov z Hondurasu vstúpila na mexické územie

18.01.2019 21:42

Takzvaná Karavána migrantov opustila Honduras v pondelok s cieľom dostať sa do tisíce kilometrov vzdialených Spojených štátov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 72
Celková čítanosť: 114508x
Priemerná čítanosť článkov: 1590x

Autor blogu

Kategórie