Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (43)

Česká novinárka po návrate mobilu (z tlače dnešných dní)

Hovorkyňa úradu špeciálnej prokuratúry Tökölyová:

V danom prípade, keď ide o poškodeného – novinára, by rovnako malo byť hlavným cieľom jeho kolegov novinárov, aby boli riadne a včas zaistené všetky dôkazy, ktoré napomôžu odhaleniu a potrestaniu páchateľov tohto trestného činu. Sme presvedčení, že svedkyňa v súlade so svojimi verejnými vyhláseniami bude ďalej napomáhať orgánom činným v trestnom konaní pri objasňovaní predmetného trestného činu a v tomto smere poskytne aj nevyhnutnú spoluprácu,”

Vo vyšetrovaní brutálnej vraždy zrejme nedošlo doteraz k žiadnemu posunu. Najhorúcejšou stopou bola stopa od medzinárodne stíhaného mafiána Vadalu, cez Troškovú a Jasaňa až k vládnucemu SMER -u, cez asistentku predsedu vlády až po vtedajšieho premiéra Fica. Ale horúceho podozrivého Vadalu, ktorý bol podozrivý že sa dopustil aj ďalších trestných činov na území Slovenska, náhle a bez dôkladného vyšetrenia, odovzdali náhle orgány štátu talianskym vyšetrovacím orgánom. Prečo najskôr Vadalu nepodrobili trestnému stíhaniu na Slovensku a až po prípadnom odpykaní trestu ho nevydali Talianom, je záhada, neobvyklá záhada, ktorá navodzuje podozrenie že sa ho Slovensko z nejakých dôvodov potrebovalo zbaviť.

Už som na to upozorňoval, a asi k tomu nedošlo, že vyšetrovatelia vraždy mali ihneď zadržať mobily Troškovej a Jasoňa, po odchode z funkcií aj Ficovi a Kaliňákovi. Zrejme sa nič také nestalo a tak možnú stopu bolo možné mariť až do 31. mája 2018. Po tomto dni odstúpil aj policajný prezident Gašpar, ktorý podľa jeho slov vlastne v policajnom zbore iba zabezpečoval toaletný papier, aby vyšetrovatelia mohli kľudne pracovať, a to v hodnosti generála…! Veríme mu…!

Opäť z dobovej tlače:

Úrad špeciálnej prokuratúry zdôrazňuje, že cieľom získania časti komunikácie medzi českou novinárkou Pavlou Holcovou a zavraždeným Jánom Kuciakom bolo výhradne získanie objektívnych dôkazov, ktoré môžu napomôcť pri vyšetrovaní trestného činu a nie porušenie práv novinárky.

A žiadna správa o tom že boli odobraté mobily osobám uvedeným vyššie.

A prečo sa záhadne na to nespytujú novinári…? Zo strachu, že môžu dopadnúť ako Ján Kuciak a jeho priateľka…?!

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (46)

12.09.2018

Motto: Pretože lokalitu som osobne navštívil za účelom inventarizácie bezstavovcov a môžem potvrdiť jej jedinečnosť v Kremnickom pohorí. Teda nejde len o indikačnú a chránenú rosičku! viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (45)

23.07.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle ženu...! Kam nemôže sám diabol, tam pošle Sakovú...! Už od septembra 2016 dôkazne upozorňujem občanov na nebezpečie Ficovho režimu. Ale ani v najhoršom viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

peniaze, domino, riziko, investícia, investor

USA a Čína spolu nehovoria. Peking ruší obchodné rokovania

22.09.2018 10:32

Čína zrušila obchodné rozhovory so Spojenými štátmi, ktoré sa mali uskutočniť počas nasledujúcich dní, tvrdí The Wall Street Journal.

florence, záplavy

Vyčíňanie hurikánu Florence má v USA už 45 obetí

22.09.2018 10:20

Zasiahnuté regióny sa stále stretávajú so záplavami a úrady naďalej vyhlasujú evakuácie pre nové oblasti.

čile, pinochet

20 bývalých tajných agentov z éry Pinocheta odsúdili za vraždy

22.09.2018 10:06

Agentov čilskej tajnej polície dostali tresty v rozmedzí 100 dní až 17 rokov väzenia.

pavučina

Pavúčia krása (či hrôza) v Grécku: na pobreží vznikla gigantická pavučina

22.09.2018 09:33

Pavúky z druhu Tetragnatha pracovali na plné obrátky vďaka obrovským populáciám hmyzu, ktorým sa živia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 98714x
Priemerná čítanosť článkov: 1452x

Autor blogu

Kategórie