Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (32)

Na nebezpečnosť Ficovho režimu pre občanov i pre štát upozorňujem už dlhšiu dobu. A to na základe analýz vlastných skúseností s režimnými úradmi, políciou a prokuratúrou.

V predposlednom vládnom období Ficovho režimu Fico viackrát pred médiami uviedol že „Slovensko nie je právny štát…!“. Vtedy som očakával že už na druhý deň bude na funkciu premiéra abdikovať, keďže nie je spokojný so svojim výkonom, keďže sa mu nedarí právny štát formovať. Až neskôr, keď sa funkcie nevzdával, som pochopil, že to len oznámil občanom, aby sa nespoliehali na právne a správne funkcie štátu podľa zákonov.

Moje skúsenosti to potvrdzujú. V mene štátu, teda občanov SR sa snažím o zachovanie zákonom a medzinárodnými dohovormi chránených živočíchov a rastlín, takéhoto významu, citujem z listu inšpekcie životného prostredia: „Rosička okrúhlolistá (Drosera rotundifolia) patrí medzi charakteristické taxóny biotopu európskeho významu Prechodné rašeliniská a trasoviská kód Ra 3, NATURA 7140. Tento biotop ja zaradený do Zoznamu a spoločenská hodnota biotopov národného významu, biotopov európskeho významu a prioritných biotopov (§ 1, príloha č 1 vyhlášky č. 24/2003 Z.z., ktorou sa vykonáva Zákon č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny). Moju web stránku si možno pozrieť na: https://biotopbartoska.wordpress.com/

Napriek zákonu sa v mieste biotopu rozvíja ťažba bentonitu a jeho podstatná časť bola už zničená a v ostatnej časti sú umelo hydrologické pomery nastavené tak, aby aj táto bola zničená. Na moje podnety príslušným štátnym úradom som sa stretol doslova s klamstvami napriek svedectvu odborníkov na biológiu (Mgr. Ing. RNDr.) a prírodnú hydrológiu (medzinárodne známy odborník, Ing., CsC., nositeľ Goldmannovej ceny). To čo zistili odborníci nesmú úrady zverejniť. Takto sa správa aj polícia a prokuratúra.

Z toho jasne vyplýva, že režim vládne autoritatívne a arogantne. Fico naďalej býva v byte usvedčeného podvodníka s vratkami DPH a Kaliňák je usvedčeným obchodným partnerom toho istého vlastníka Ficovho bytu. Minister Žiga naďajej obchoduje súkromne so štátnym drevom, čím spôsobuje dôkazne predovšetkým straty zadržiavania vôd v krajine a straty genetického fondu drevín, a naviac hladomor diviakov, vyhovárajúc sa na ich premnoženie. Pozrieť si možno v mojich predchádzajúcich blogoch, najnovšie aj na: https://zurnal.pravda.sk/reportaz/clanok/459544-prebudime-stredoveku-krajinu/

Vraždu mladého novinára ešte nevieme kto vykonal, ale tento novinár napríklad zistil z prelomenej databázy Panama Papers, aj meno napríklad Peter Kažimír. Ktovie na aké mená tam ešte natrafil…, a to sa mu mohlo stať osudným. Viac na: http://plalik.blog.pravda.sk/2018/02/27/aky-je-ficov-a-kalinakov-podiel-na-vrazde-mladeho-muza-a-jeho-dievcata-a-aky-je-nas/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

Preto takým ľuďom ako je Fico, alebo Kaliňák alebo Čižnár, z vlastných skúseností neverím ani keď na pravé poludnie sa prihovoria občanom „dobrý deň…!“ A na ten Ficov milión, predpokladám že sa prvý bude hlásiť Kosík, pobývajúci tohto času vo väznici v Mali, ďalej aspoň polovica osadenstva s dlhodobým pobytom v Leopoldove či v Ilave, aj z tých čo ešte režim drží v zálohe na dočasnej slobode ako „svojich…!“.

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (49)

10.12.2018

Keď pred asi štyritisíc rokmi šiel Feníčan na trh aby predal ťavu a kúpil štyri ovce, prišlo mu divné prečo má vymeniť ťavu za štyri ovce, keď iní berú za jednu ťavu desať. Desať viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (48)

15.10.2018

Kedy odtečie posledná kvapka vody z územia Slovenska možno už počítať nie na milióny rokov, ani na tisíce, ale už na dni. Pozrite sa na naše rieky či potoky, voda z nich zo dňa na deň mizne viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (47)

24.09.2018

Motto: „Vyhraj voľby a môžeš všetko...!“ Róbert Fico, slovenský politik a veľký mysliteľ vlastnou hlavou. V minulých dňoch navštívila naše občianske združenie „Kremnické vrchy pre viac »

triblavina,kamion,dialnica D1

Súvislá diaľnica do Košíc bude skôr cez Maďarsko ako cez Slovensko

11.12.2018 21:23

Bratislava a Košice budú prepojené súvislou diaľnicou minimálne o päť rokov skôr cez územie Maďarska než cez Slovensko.

štrasburg, streľba

Na vianočných trhoch v Štrasburgu sa strieľalo, hlásia dve obete

11.12.2018 21:17, aktualizované: 22:20

Útočník je na úteku.

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 71
Celková čítanosť: 110843x
Priemerná čítanosť článkov: 1561x

Autor blogu

Kategórie