Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (32)

Na nebezpečnosť Ficovho režimu pre občanov i pre štát upozorňujem už dlhšiu dobu. A to na základe analýz vlastných skúseností s režimnými úradmi, políciou a prokuratúrou.

V predposlednom vládnom období Ficovho režimu Fico viackrát pred médiami uviedol že „Slovensko nie je právny štát…!“. Vtedy som očakával že už na druhý deň bude na funkciu premiéra abdikovať, keďže nie je spokojný so svojim výkonom, keďže sa mu nedarí právny štát formovať. Až neskôr, keď sa funkcie nevzdával, som pochopil, že to len oznámil občanom, aby sa nespoliehali na právne a správne funkcie štátu podľa zákonov.

Moje skúsenosti to potvrdzujú. V mene štátu, teda občanov SR sa snažím o zachovanie zákonom a medzinárodnými dohovormi chránených živočíchov a rastlín, takéhoto významu, citujem z listu inšpekcie životného prostredia: „Rosička okrúhlolistá (Drosera rotundifolia) patrí medzi charakteristické taxóny biotopu európskeho významu Prechodné rašeliniská a trasoviská kód Ra 3, NATURA 7140. Tento biotop ja zaradený do Zoznamu a spoločenská hodnota biotopov národného významu, biotopov európskeho významu a prioritných biotopov (§ 1, príloha č 1 vyhlášky č. 24/2003 Z.z., ktorou sa vykonáva Zákon č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny). Moju web stránku si možno pozrieť na: https://biotopbartoska.wordpress.com/

Napriek zákonu sa v mieste biotopu rozvíja ťažba bentonitu a jeho podstatná časť bola už zničená a v ostatnej časti sú umelo hydrologické pomery nastavené tak, aby aj táto bola zničená. Na moje podnety príslušným štátnym úradom som sa stretol doslova s klamstvami napriek svedectvu odborníkov na biológiu (Mgr. Ing. RNDr.) a prírodnú hydrológiu (medzinárodne známy odborník, Ing., CsC., nositeľ Goldmannovej ceny). To čo zistili odborníci nesmú úrady zverejniť. Takto sa správa aj polícia a prokuratúra.

Z toho jasne vyplýva, že režim vládne autoritatívne a arogantne. Fico naďalej býva v byte usvedčeného podvodníka s vratkami DPH a Kaliňák je usvedčeným obchodným partnerom toho istého vlastníka Ficovho bytu. Minister Žiga naďajej obchoduje súkromne so štátnym drevom, čím spôsobuje dôkazne predovšetkým straty zadržiavania vôd v krajine a straty genetického fondu drevín, a naviac hladomor diviakov, vyhovárajúc sa na ich premnoženie. Pozrieť si možno v mojich predchádzajúcich blogoch, najnovšie aj na: https://zurnal.pravda.sk/reportaz/clanok/459544-prebudime-stredoveku-krajinu/

Vraždu mladého novinára ešte nevieme kto vykonal, ale tento novinár napríklad zistil z prelomenej databázy Panama Papers, aj meno napríklad Peter Kažimír. Ktovie na aké mená tam ešte natrafil…, a to sa mu mohlo stať osudným. Viac na: http://plalik.blog.pravda.sk/2018/02/27/aky-je-ficov-a-kalinakov-podiel-na-vrazde-mladeho-muza-a-jeho-dievcata-a-aky-je-nas/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

Preto takým ľuďom ako je Fico, alebo Kaliňák alebo Čižnár, z vlastných skúseností neverím ani keď na pravé poludnie sa prihovoria občanom „dobrý deň…!“ A na ten Ficov milión, predpokladám že sa prvý bude hlásiť Kosík, pobývajúci tohto času vo väznici v Mali, ďalej aspoň polovica osadenstva s dlhodobým pobytom v Leopoldove či v Ilave, aj z tých čo ešte režim drží v zálohe na dočasnej slobode ako „svojich…!“.

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (43)

06.06.2018

Česká novinárka po návrate mobilu (z tlače dnešných dní) Hovorkyňa úradu špeciálnej prokuratúry Tökölyová: “V danom prípade, keď ide o poškodeného – novinára, by rovnako malo byť viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (42)

07.05.2018

Zatiaľ čo v kostole v Gregorovciach pri Prešove, miesto tedeum pripravovali na sobotu 5. mája rekviem, na deň kedy mali mať sobáš zavraždení Ján a Martina, a k oltáru miesto nich boli položené viac »

mafia, polícia

V Nemecku má 'Ndrangheta už podobné štruktúry ako v Taliansku

18.07.2018 20:12

Podľa poznatkov úradu DIA je v Nemecku mimoriadne zaujímavou lokalitou pre túto odnož mafie s ohľadom na obchod s drogami prístav v Hamburgu.

Wilbur Ross

USA vyšetrujú vplyv dovozu uránu na národnú bezpečnosť

18.07.2018 19:29

Vyšetrovanie by mohlo viesť k zavedeniu nových ciel alebo kvót.

Maria butina

Moskva: Zatknutie Butinovej bolo starostlivo naplánované

18.07.2018 19:08

Zatknutie ruskej občianky Marie Butinovej v Spojených štátoch malo znehodnotiť stretnutie lídrov Ruska a USA Vladimira Putina a Donalda Trumpa.

maria patakyová, dúhový pride

Smer sa roztržke medzi SNS a Mostom-Híd len prizerá

18.07.2018 18:56

Prestrelka slov alebo základ vážneho sporu v koalícii, ktorý neskôr môže eskalovať? Postoj k právam homosexuálov rozdeľuje dve koaličné strany SNS a Most-Híd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 91101x
Priemerná čítanosť článkov: 1380x

Autor blogu

Kategórie