Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (32)

Na nebezpečnosť Ficovho režimu pre občanov i pre štát upozorňujem už dlhšiu dobu. A to na základe analýz vlastných skúseností s režimnými úradmi, políciou a prokuratúrou.

V predposlednom vládnom období Ficovho režimu Fico viackrát pred médiami uviedol že „Slovensko nie je právny štát…!“. Vtedy som očakával že už na druhý deň bude na funkciu premiéra abdikovať, keďže nie je spokojný so svojim výkonom, keďže sa mu nedarí právny štát formovať. Až neskôr, keď sa funkcie nevzdával, som pochopil, že to len oznámil občanom, aby sa nespoliehali na právne a správne funkcie štátu podľa zákonov.

Moje skúsenosti to potvrdzujú. V mene štátu, teda občanov SR sa snažím o zachovanie zákonom a medzinárodnými dohovormi chránených živočíchov a rastlín, takéhoto významu, citujem z listu inšpekcie životného prostredia: „Rosička okrúhlolistá (Drosera rotundifolia) patrí medzi charakteristické taxóny biotopu európskeho významu Prechodné rašeliniská a trasoviská kód Ra 3, NATURA 7140. Tento biotop ja zaradený do Zoznamu a spoločenská hodnota biotopov národného významu, biotopov európskeho významu a prioritných biotopov (§ 1, príloha č 1 vyhlášky č. 24/2003 Z.z., ktorou sa vykonáva Zákon č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny). Moju web stránku si možno pozrieť na: https://biotopbartoska.wordpress.com/

Napriek zákonu sa v mieste biotopu rozvíja ťažba bentonitu a jeho podstatná časť bola už zničená a v ostatnej časti sú umelo hydrologické pomery nastavené tak, aby aj táto bola zničená. Na moje podnety príslušným štátnym úradom som sa stretol doslova s klamstvami napriek svedectvu odborníkov na biológiu (Mgr. Ing. RNDr.) a prírodnú hydrológiu (medzinárodne známy odborník, Ing., CsC., nositeľ Goldmannovej ceny). To čo zistili odborníci nesmú úrady zverejniť. Takto sa správa aj polícia a prokuratúra.

Z toho jasne vyplýva, že režim vládne autoritatívne a arogantne. Fico naďalej býva v byte usvedčeného podvodníka s vratkami DPH a Kaliňák je usvedčeným obchodným partnerom toho istého vlastníka Ficovho bytu. Minister Žiga naďajej obchoduje súkromne so štátnym drevom, čím spôsobuje dôkazne predovšetkým straty zadržiavania vôd v krajine a straty genetického fondu drevín, a naviac hladomor diviakov, vyhovárajúc sa na ich premnoženie. Pozrieť si možno v mojich predchádzajúcich blogoch, najnovšie aj na: https://zurnal.pravda.sk/reportaz/clanok/459544-prebudime-stredoveku-krajinu/

Vraždu mladého novinára ešte nevieme kto vykonal, ale tento novinár napríklad zistil z prelomenej databázy Panama Papers, aj meno napríklad Peter Kažimír. Ktovie na aké mená tam ešte natrafil…, a to sa mu mohlo stať osudným. Viac na: http://plalik.blog.pravda.sk/2018/02/27/aky-je-ficov-a-kalinakov-podiel-na-vrazde-mladeho-muza-a-jeho-dievcata-a-aky-je-nas/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

Preto takým ľuďom ako je Fico, alebo Kaliňák alebo Čižnár, z vlastných skúseností neverím ani keď na pravé poludnie sa prihovoria občanom „dobrý deň…!“ A na ten Ficov milión, predpokladám že sa prvý bude hlásiť Kosík, pobývajúci tohto času vo väznici v Mali, ďalej aspoň polovica osadenstva s dlhodobým pobytom v Leopoldove či v Ilave, aj z tých čo ešte režim drží v zálohe na dočasnej slobode ako „svojich…!“.

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (41)

18.04.2018

Premiér (dočasne poverený prezidentom) Pellegrini veľmi rýchlo hovorí, ale o to pomalšie si uvedomuje svoje dočasné pôsobenie vo funkcií. Občania zvrhnutím Ficovej vlády zvrhli aj Ficov režim, viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (40)

10.04.2018

Propagandisti Ficovho režimu dennodenne opakujú že mládež ktorá organizuje protesty ani nevie čo chce tým dosiahnuť. Dokonca sa s nimi stretol policajný prezident Gašpar, a vraj nevedeli čo viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (39)

27.03.2018

Ako nesvojprávne cvičené opice na povely dvoch signalizátorov fungujúcich ako semafory, hlasovalo osemdesiat jeden poslancov koalície vo včerajšom (pondelok 26.03.2018) hlasovaní o vyslovení viac »

Andrea Nahlesová

Náhradou Schulza na čele SPD je Andrea Nahlesová

22.04.2018 15:33

Sociálnodemokratická strana Nemecka (SPD) má prvýkrát vo svojej takmer 155-ročnej histórii za predsedníčku ženu.

Kuciak vražda vyšetrovanie Gašpar

Návrh zákona o zmene menovania prezidenta PZ je kamufláž, tvrdí Krajniak

22.04.2018 15:21

K téme odstupujúceho policajného prezidenta Tibora Gašpara sa vyjadril, že to vníma ako dobrý krok.

portugalsko, poziar

Oheň v lese pri obci Sihla hasiči uhasili,územie kontrolujú zamestnanci Lesov SR

22.04.2018 15:18

Požiar podľa informácií z Prezídia HaZZ zasiahol plochu približne troch hektárov.

armáda, vojaci

Mechanizovaná brigáda je pripravená plniť úlohy, je však potrebné vymeniť zastaralú výzbroj

22.04.2018 15:12

Od 1. januára 2018 je 2. mechanizovaná brigáda, ako aj ďalšie pričlenené jednotky, v prípade požiadavky Severoatlantickej aliancie pripravená plniť úlohy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 83130x
Priemerná čítanosť článkov: 1320x

Autor blogu

Kategórie