Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (32)

Na nebezpečnosť Ficovho režimu pre občanov i pre štát upozorňujem už dlhšiu dobu. A to na základe analýz vlastných skúseností s režimnými úradmi, políciou a prokuratúrou.

V predposlednom vládnom období Ficovho režimu Fico viackrát pred médiami uviedol že „Slovensko nie je právny štát…!“. Vtedy som očakával že už na druhý deň bude na funkciu premiéra abdikovať, keďže nie je spokojný so svojim výkonom, keďže sa mu nedarí právny štát formovať. Až neskôr, keď sa funkcie nevzdával, som pochopil, že to len oznámil občanom, aby sa nespoliehali na právne a správne funkcie štátu podľa zákonov.

Moje skúsenosti to potvrdzujú. V mene štátu, teda občanov SR sa snažím o zachovanie zákonom a medzinárodnými dohovormi chránených živočíchov a rastlín, takéhoto významu, citujem z listu inšpekcie životného prostredia: „Rosička okrúhlolistá (Drosera rotundifolia) patrí medzi charakteristické taxóny biotopu európskeho významu Prechodné rašeliniská a trasoviská kód Ra 3, NATURA 7140. Tento biotop ja zaradený do Zoznamu a spoločenská hodnota biotopov národného významu, biotopov európskeho významu a prioritných biotopov (§ 1, príloha č 1 vyhlášky č. 24/2003 Z.z., ktorou sa vykonáva Zákon č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny). Moju web stránku si možno pozrieť na: https://biotopbartoska.wordpress.com/

Napriek zákonu sa v mieste biotopu rozvíja ťažba bentonitu a jeho podstatná časť bola už zničená a v ostatnej časti sú umelo hydrologické pomery nastavené tak, aby aj táto bola zničená. Na moje podnety príslušným štátnym úradom som sa stretol doslova s klamstvami napriek svedectvu odborníkov na biológiu (Mgr. Ing. RNDr.) a prírodnú hydrológiu (medzinárodne známy odborník, Ing., CsC., nositeľ Goldmannovej ceny). To čo zistili odborníci nesmú úrady zverejniť. Takto sa správa aj polícia a prokuratúra.

Z toho jasne vyplýva, že režim vládne autoritatívne a arogantne. Fico naďalej býva v byte usvedčeného podvodníka s vratkami DPH a Kaliňák je usvedčeným obchodným partnerom toho istého vlastníka Ficovho bytu. Minister Žiga naďajej obchoduje súkromne so štátnym drevom, čím spôsobuje dôkazne predovšetkým straty zadržiavania vôd v krajine a straty genetického fondu drevín, a naviac hladomor diviakov, vyhovárajúc sa na ich premnoženie. Pozrieť si možno v mojich predchádzajúcich blogoch, najnovšie aj na: https://zurnal.pravda.sk/reportaz/clanok/459544-prebudime-stredoveku-krajinu/

Vraždu mladého novinára ešte nevieme kto vykonal, ale tento novinár napríklad zistil z prelomenej databázy Panama Papers, aj meno napríklad Peter Kažimír. Ktovie na aké mená tam ešte natrafil…, a to sa mu mohlo stať osudným. Viac na: http://plalik.blog.pravda.sk/2018/02/27/aky-je-ficov-a-kalinakov-podiel-na-vrazde-mladeho-muza-a-jeho-dievcata-a-aky-je-nas/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

Preto takým ľuďom ako je Fico, alebo Kaliňák alebo Čižnár, z vlastných skúseností neverím ani keď na pravé poludnie sa prihovoria občanom „dobrý deň…!“ A na ten Ficov milión, predpokladám že sa prvý bude hlásiť Kosík, pobývajúci tohto času vo väznici v Mali, ďalej aspoň polovica osadenstva s dlhodobým pobytom v Leopoldove či v Ilave, aj z tých čo ešte režim drží v zálohe na dočasnej slobode ako „svojich…!“.

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (46)

12.09.2018

Motto: Pretože lokalitu som osobne navštívil za účelom inventarizácie bezstavovcov a môžem potvrdiť jej jedinečnosť v Kremnickom pohorí. Teda nejde len o indikačnú a chránenú rosičku! viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (45)

23.07.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle ženu...! Kam nemôže sám diabol, tam pošle Sakovú...! Už od septembra 2016 dôkazne upozorňujem občanov na nebezpečie Ficovho režimu. Ale ani v najhoršom viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

Jean-Claude Juncker

Juncker: Platiť dolármi v rámci Európskej únie je absurdné

22.09.2018 11:22

Predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker pokladá používanie amerického dolára ako platobného prostriedku vnútri Európskej únie za absurdnosť.

kábul, afganistan, útok, terorizmus

Trhavina nastražená Talibanom usmrtila v Afganistane deväť detí

22.09.2018 11:10

Výbušnina bola pri kontrolnom stanovišti a jej úlohou bolo usmrtiť príslušníkov bezpečnostných jednotiek.

peniaze, domino, riziko, investícia, investor

USA a Čína spolu nehovoria. Peking ruší obchodné rokovania

22.09.2018 10:32

Čína zrušila obchodné rozhovory so Spojenými štátmi, ktoré sa mali uskutočniť počas nasledujúcich dní, tvrdí The Wall Street Journal.

florence, záplavy

Vyčíňanie hurikánu Florence má v USA už 45 obetí

22.09.2018 10:20

Zasiahnuté regióny sa stále stretávajú so záplavami a úrady naďalej vyhlasujú evakuácie pre nové oblasti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 98738x
Priemerná čítanosť článkov: 1452x

Autor blogu

Kategórie