Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (30)

Tentoraz ide občanom skutočne o holé životy o ktoré ich môže pripraviť Ficov režim. Keďže režim zdevastoval za desať rokov vládnutia slovenské lesy natoľko, že v nich nezostáva potravy pre diviaky, dubové žalude a bukové semená bukvice, režim sa rozhodol že vraj sú premnožené. Nie, nie sú vôbec premnožené ale hladujú a preto sa sťahujú do obývaných aglomerácií kde nachádzajú náhradnú potravu v korienkoch rastlín ktoré nerastú v lesoch.

http://salamandra.blog.pravda.sk/2018/01/08/ficov-rezim-je-nebezpecny-pre-obcanov-i-pre-stat-29/

A režim našiel riešenie, keďže sa ukázalo že ročný prírastok lesov sa nezvýšil o osemdesiat percent, napriek predpovedí režimom, tým riešením je odstrel diviakov a to aj v obývaných aglomeráciách. No a strieľať v blízkosti domov z guľových dlhých zbraní je priamym ohrozením života ľudí. A potom je tu ďalšia hrozba v podobe ranených zvierat ktoré sú schopné zaútočiť na človeka. Režim už načisto stratil zdravý rozum, ak ho niekedy mal. Odporúčam občanom tam kde sú stopy v obci alebo v meste po vyrývaní korienkov diviakmi, ihneď sa obrátiť na miestnych poslancov aby takéto ohrozenie života samospráva ihneď zastavila. Nikto nemôže dať takú výnimku zo zákona, ak to priamo ohrozuje životy ľudí. Jednalo by sa o trestný čin všeobecného ohrozenia a zneužitia právomoci verejného činiteľa. Keďže takéto výnimky už boli okresnými úradmi udelené, obrátim sa na generálneho prokurátora aby vo veci zjednal právny poriadok. Pozrite si smteľný útok diviaka na: https://www.hlavnespravy.sk/smrtelny-utok-diviaka-na-cinana-ani-pomoc-ostatnych-ho-nedokazala-zastavit/1300650

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (46)

12.09.2018

Motto: Pretože lokalitu som osobne navštívil za účelom inventarizácie bezstavovcov a môžem potvrdiť jej jedinečnosť v Kremnickom pohorí. Teda nejde len o indikačnú a chránenú rosičku! viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (45)

23.07.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle ženu...! Kam nemôže sám diabol, tam pošle Sakovú...! Už od septembra 2016 dôkazne upozorňujem občanov na nebezpečie Ficovho režimu. Ale ani v najhoršom viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

Jean-Claude Juncker

Juncker: Platiť dolármi v rámci Európskej únie je absurdné

22.09.2018 11:22

Predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker pokladá používanie amerického dolára ako platobného prostriedku vnútri Európskej únie za absurdnosť.

kábul, afganistan, útok, terorizmus

Trhavina nastražená Talibanom usmrtila v Afganistane deväť detí

22.09.2018 11:10

Výbušnina bola pri kontrolnom stanovišti a jej úlohou bolo usmrtiť príslušníkov bezpečnostných jednotiek.

peniaze, domino, riziko, investícia, investor

USA a Čína spolu nehovoria. Peking ruší obchodné rokovania

22.09.2018 10:32

Čína zrušila obchodné rozhovory so Spojenými štátmi, ktoré sa mali uskutočniť počas nasledujúcich dní, tvrdí The Wall Street Journal.

florence, záplavy

Vyčíňanie hurikánu Florence má v USA už 45 obetí

22.09.2018 10:20

Zasiahnuté regióny sa stále stretávajú so záplavami a úrady naďalej vyhlasujú evakuácie pre nové oblasti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 98736x
Priemerná čítanosť článkov: 1452x

Autor blogu

Kategórie