Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (30)

Tentoraz ide občanom skutočne o holé životy o ktoré ich môže pripraviť Ficov režim. Keďže režim zdevastoval za desať rokov vládnutia slovenské lesy natoľko, že v nich nezostáva potravy pre diviaky, dubové žalude a bukové semená bukvice, režim sa rozhodol že vraj sú premnožené. Nie, nie sú vôbec premnožené ale hladujú a preto sa sťahujú do obývaných aglomerácií kde nachádzajú náhradnú potravu v korienkoch rastlín ktoré nerastú v lesoch.

http://salamandra.blog.pravda.sk/2018/01/08/ficov-rezim-je-nebezpecny-pre-obcanov-i-pre-stat-29/

A režim našiel riešenie, keďže sa ukázalo že ročný prírastok lesov sa nezvýšil o osemdesiat percent, napriek predpovedí režimom, tým riešením je odstrel diviakov a to aj v obývaných aglomeráciách. No a strieľať v blízkosti domov z guľových dlhých zbraní je priamym ohrozením života ľudí. A potom je tu ďalšia hrozba v podobe ranených zvierat ktoré sú schopné zaútočiť na človeka. Režim už načisto stratil zdravý rozum, ak ho niekedy mal. Odporúčam občanom tam kde sú stopy v obci alebo v meste po vyrývaní korienkov diviakmi, ihneď sa obrátiť na miestnych poslancov aby takéto ohrozenie života samospráva ihneď zastavila. Nikto nemôže dať takú výnimku zo zákona, ak to priamo ohrozuje životy ľudí. Jednalo by sa o trestný čin všeobecného ohrozenia a zneužitia právomoci verejného činiteľa. Keďže takéto výnimky už boli okresnými úradmi udelené, obrátim sa na generálneho prokurátora aby vo veci zjednal právny poriadok. Pozrite si smteľný útok diviaka na: https://www.hlavnespravy.sk/smrtelny-utok-diviaka-na-cinana-ani-pomoc-ostatnych-ho-nedokazala-zastavit/1300650

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (43)

06.06.2018

Česká novinárka po návrate mobilu (z tlače dnešných dní) Hovorkyňa úradu špeciálnej prokuratúry Tökölyová: “V danom prípade, keď ide o poškodeného – novinára, by rovnako malo byť viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (42)

07.05.2018

Zatiaľ čo v kostole v Gregorovciach pri Prešove, miesto tedeum pripravovali na sobotu 5. mája rekviem, na deň kedy mali mať sobáš zavraždení Ján a Martina, a k oltáru miesto nich boli položené viac »

Wilbur Ross

USA vyšetrujú vplyv dovozu uránu na národnú bezpečnosť

18.07.2018 19:29

Vyšetrovanie by mohlo viesť k zavedeniu nových ciel alebo kvót.

Maria butina

Moskva: Zatknutie Butinovej bolo starostlivo naplánované

18.07.2018 19:08

Zatknutie ruskej občianky Marie Butinovej v Spojených štátoch malo znehodnotiť stretnutie lídrov Ruska a USA Vladimira Putina a Donalda Trumpa.

maria patakyová, dúhový pride

Smer sa roztržke medzi SNS a Mostom-Híd len prizerá

18.07.2018 18:56

Prestrelka slov alebo základ vážneho sporu v koalícii, ktorý neskôr môže eskalovať? Postoj k právam homosexuálov rozdeľuje dve koaličné strany SNS a Most-Híd.

záplavy, zosuv, rieka, povodne

Záplavy na západe Mongolska majú 48 obetí

18.07.2018 18:40

Riečne toky, ktoré v dôsledku intenzívnych zrážok vystúpili z brehov, ohrozujú v regióne ďalších viac ako 2 500 ľudí

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 91092x
Priemerná čítanosť článkov: 1380x

Autor blogu

Kategórie