Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (30)

Tentoraz ide občanom skutočne o holé životy o ktoré ich môže pripraviť Ficov režim. Keďže režim zdevastoval za desať rokov vládnutia slovenské lesy natoľko, že v nich nezostáva potravy pre diviaky, dubové žalude a bukové semená bukvice, režim sa rozhodol že vraj sú premnožené. Nie, nie sú vôbec premnožené ale hladujú a preto sa sťahujú do obývaných aglomerácií kde nachádzajú náhradnú potravu v korienkoch rastlín ktoré nerastú v lesoch.

http://salamandra.blog.pravda.sk/2018/01/08/ficov-rezim-je-nebezpecny-pre-obcanov-i-pre-stat-29/

A režim našiel riešenie, keďže sa ukázalo že ročný prírastok lesov sa nezvýšil o osemdesiat percent, napriek predpovedí režimom, tým riešením je odstrel diviakov a to aj v obývaných aglomeráciách. No a strieľať v blízkosti domov z guľových dlhých zbraní je priamym ohrozením života ľudí. A potom je tu ďalšia hrozba v podobe ranených zvierat ktoré sú schopné zaútočiť na človeka. Režim už načisto stratil zdravý rozum, ak ho niekedy mal. Odporúčam občanom tam kde sú stopy v obci alebo v meste po vyrývaní korienkov diviakmi, ihneď sa obrátiť na miestnych poslancov aby takéto ohrozenie života samospráva ihneď zastavila. Nikto nemôže dať takú výnimku zo zákona, ak to priamo ohrozuje životy ľudí. Jednalo by sa o trestný čin všeobecného ohrozenia a zneužitia právomoci verejného činiteľa. Keďže takéto výnimky už boli okresnými úradmi udelené, obrátim sa na generálneho prokurátora aby vo veci zjednal právny poriadok. Pozrite si smteľný útok diviaka na: https://www.hlavnespravy.sk/smrtelny-utok-diviaka-na-cinana-ani-pomoc-ostatnych-ho-nedokazala-zastavit/1300650

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (41)

18.04.2018

Premiér (dočasne poverený prezidentom) Pellegrini veľmi rýchlo hovorí, ale o to pomalšie si uvedomuje svoje dočasné pôsobenie vo funkcií. Občania zvrhnutím Ficovej vlády zvrhli aj Ficov režim, viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (40)

10.04.2018

Propagandisti Ficovho režimu dennodenne opakujú že mládež ktorá organizuje protesty ani nevie čo chce tým dosiahnuť. Dokonca sa s nimi stretol policajný prezident Gašpar, a vraj nevedeli čo viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (39)

27.03.2018

Ako nesvojprávne cvičené opice na povely dvoch signalizátorov fungujúcich ako semafory, hlasovalo osemdesiat jeden poslancov koalície vo včerajšom (pondelok 26.03.2018) hlasovaní o vyslovení viac »

Andrea Nahlesová

Náhradou Schulza na čele SPD je Andrea Nahlesová

22.04.2018 15:33

Sociálnodemokratická strana Nemecka (SPD) má prvýkrát vo svojej takmer 155-ročnej histórii za predsedníčku ženu.

Kuciak vražda vyšetrovanie Gašpar

Návrh zákona o zmene menovania prezidenta PZ je kamufláž, tvrdí Krajniak

22.04.2018 15:21

K téme odstupujúceho policajného prezidenta Tibora Gašpara sa vyjadril, že to vníma ako dobrý krok.

portugalsko, poziar

Oheň v lese pri obci Sihla hasiči uhasili,územie kontrolujú zamestnanci Lesov SR

22.04.2018 15:18

Požiar podľa informácií z Prezídia HaZZ zasiahol plochu približne troch hektárov.

armáda, vojaci

Mechanizovaná brigáda je pripravená plniť úlohy, je však potrebné vymeniť zastaralú výzbroj

22.04.2018 15:12

Od 1. januára 2018 je 2. mechanizovaná brigáda, ako aj ďalšie pričlenené jednotky, v prípade požiadavky Severoatlantickej aliancie pripravená plniť úlohy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 83119x
Priemerná čítanosť článkov: 1319x

Autor blogu

Kategórie