Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (30)

Tentoraz ide občanom skutočne o holé životy o ktoré ich môže pripraviť Ficov režim. Keďže režim zdevastoval za desať rokov vládnutia slovenské lesy natoľko, že v nich nezostáva potravy pre diviaky, dubové žalude a bukové semená bukvice, režim sa rozhodol že vraj sú premnožené. Nie, nie sú vôbec premnožené ale hladujú a preto sa sťahujú do obývaných aglomerácií kde nachádzajú náhradnú potravu v korienkoch rastlín ktoré nerastú v lesoch.

http://salamandra.blog.pravda.sk/2018/01/08/ficov-rezim-je-nebezpecny-pre-obcanov-i-pre-stat-29/

A režim našiel riešenie, keďže sa ukázalo že ročný prírastok lesov sa nezvýšil o osemdesiat percent, napriek predpovedí režimom, tým riešením je odstrel diviakov a to aj v obývaných aglomeráciách. No a strieľať v blízkosti domov z guľových dlhých zbraní je priamym ohrozením života ľudí. A potom je tu ďalšia hrozba v podobe ranených zvierat ktoré sú schopné zaútočiť na človeka. Režim už načisto stratil zdravý rozum, ak ho niekedy mal. Odporúčam občanom tam kde sú stopy v obci alebo v meste po vyrývaní korienkov diviakmi, ihneď sa obrátiť na miestnych poslancov aby takéto ohrozenie života samospráva ihneď zastavila. Nikto nemôže dať takú výnimku zo zákona, ak to priamo ohrozuje životy ľudí. Jednalo by sa o trestný čin všeobecného ohrozenia a zneužitia právomoci verejného činiteľa. Keďže takéto výnimky už boli okresnými úradmi udelené, obrátim sa na generálneho prokurátora aby vo veci zjednal právny poriadok. Pozrite si smteľný útok diviaka na: https://www.hlavnespravy.sk/smrtelny-utok-diviaka-na-cinana-ani-pomoc-ostatnych-ho-nedokazala-zastavit/1300650

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (31)

06.02.2018

Po tom ako Ficov režim za účasti bývalého ministra životného prostredia a teraz hospodárstva Petra Žigu, vyplienil slovenské lesy a pozmenil tým aj vodnozáchytný režim lesov, môžeme dopadnúť viac »

Víte Brůžek, von ten Kosík patrně trpí nějakou fóbií. . .

12.01.2018

...jinak by z toho Mali tak nespěchal domů kde ho čeká štrnáct let kriminálu, takto zhodnotil situáciu policajný rada zo štvorky, Vacátko... (film Hříšní lidé města Pražského, rada v viac »

Vysvetlenie tým ktorí neholdujú Mendelovej vedeckej genetike

10.01.2018

V mojom predchádzajúcom BLOG -u som upozornil na to, ako režim zdevastoval mimo iné aj genofond slovenských lesov, čo považujem za najväčší zločin Ficovho režimu. Pre porovnanie je to analogické viac »

Robert Fico

Slovensko neratifikuje Istanbulský dohovor

22.02.2018 13:56

Slovenská republika neratifikuje Istanbulský dohovor. Informoval o tom premiér Roberta Fica. Podľa jeho slov v tejto otázke panuje zhoda v koalícii.

Alexej Navaľnyj

Navaľného a jeho spolupracovníka Volkova opäť zadržala ruská polícia

22.02.2018 13:55

Navaľnyj sa v posledných mesiacoch dostal do rúk ruskej polície veľmi často, a to v súvislosti s protestnými zhromaždeniami.

fajcenie, cigareta

Státisíce Rakúšanov sú proti plánu nezaviesť zákaz fajčenia v reštauráciách

22.02.2018 13:46

V Rakúsku, ktoré je na treťom mieste v počte fajčiarov v Európskej únii, ročne zomrie na následky konzumácie tabakových výrobkov 13 000 ľudí.

László Sólymos

Slovensko a Česko nechcú byť skládkovými veľmocami

22.02.2018 13:14

Slovensko a Česko obmedzia skládkovanie, zhodli sa šéfovia envirorezortov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 65098x
Priemerná čítanosť článkov: 1302x

Autor blogu

Kategórie