Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (30)

Tentoraz ide občanom skutočne o holé životy o ktoré ich môže pripraviť Ficov režim. Keďže režim zdevastoval za desať rokov vládnutia slovenské lesy natoľko, že v nich nezostáva potravy pre diviaky, dubové žalude a bukové semená bukvice, režim sa rozhodol že vraj sú premnožené. Nie, nie sú vôbec premnožené ale hladujú a preto sa sťahujú do obývaných aglomerácií kde nachádzajú náhradnú potravu v korienkoch rastlín ktoré nerastú v lesoch.

http://salamandra.blog.pravda.sk/2018/01/08/ficov-rezim-je-nebezpecny-pre-obcanov-i-pre-stat-29/

A režim našiel riešenie, keďže sa ukázalo že ročný prírastok lesov sa nezvýšil o osemdesiat percent, napriek predpovedí režimom, tým riešením je odstrel diviakov a to aj v obývaných aglomeráciách. No a strieľať v blízkosti domov z guľových dlhých zbraní je priamym ohrozením života ľudí. A potom je tu ďalšia hrozba v podobe ranených zvierat ktoré sú schopné zaútočiť na človeka. Režim už načisto stratil zdravý rozum, ak ho niekedy mal. Odporúčam občanom tam kde sú stopy v obci alebo v meste po vyrývaní korienkov diviakmi, ihneď sa obrátiť na miestnych poslancov aby takéto ohrozenie života samospráva ihneď zastavila. Nikto nemôže dať takú výnimku zo zákona, ak to priamo ohrozuje životy ľudí. Jednalo by sa o trestný čin všeobecného ohrozenia a zneužitia právomoci verejného činiteľa. Keďže takéto výnimky už boli okresnými úradmi udelené, obrátim sa na generálneho prokurátora aby vo veci zjednal právny poriadok. Pozrite si smteľný útok diviaka na: https://www.hlavnespravy.sk/smrtelny-utok-diviaka-na-cinana-ani-pomoc-ostatnych-ho-nedokazala-zastavit/1300650

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (49)

10.12.2018

Keď pred asi štyritisíc rokmi šiel Feníčan na trh aby predal ťavu a kúpil štyri ovce, prišlo mu divné prečo má vymeniť ťavu za štyri ovce, keď iní berú za jednu ťavu desať. Desať viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (48)

15.10.2018

Kedy odtečie posledná kvapka vody z územia Slovenska možno už počítať nie na milióny rokov, ani na tisíce, ale už na dni. Pozrite sa na naše rieky či potoky, voda z nich zo dňa na deň mizne viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (47)

24.09.2018

Motto: „Vyhraj voľby a môžeš všetko...!“ Róbert Fico, slovenský politik a veľký mysliteľ vlastnou hlavou. V minulých dňoch navštívila naše občianske združenie „Kremnické vrchy pre viac »

triblavina,kamion,dialnica D1

Súvislá diaľnica do Košíc bude skôr cez Maďarsko ako cez Slovensko

11.12.2018 21:23

Bratislava a Košice budú prepojené súvislou diaľnicou minimálne o päť rokov skôr cez územie Maďarska než cez Slovensko.

štrasburg, streľba

Na vianočných trhoch v Štrasburgu sa strieľalo, hlásia dve obete

11.12.2018 21:17, aktualizované: 22:20

Útočník je na úteku.

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 71
Celková čítanosť: 110841x
Priemerná čítanosť článkov: 1561x

Autor blogu

Kategórie