Založ si blog

Víte Brůžek, von ten Kosík patrně trpí nějakou fóbií. . .

…jinak by z toho Mali tak nespěchal domů kde ho čeká štrnáct let kriminálu, takto zhodnotil situáciu policajný rada zo štvorky, Vacátko… (film Hříšní lidé města Pražského, rada v podaní Jaroslava Marvana).

A na Slovensku sa robia neuveriteľné prípravy k tomu, aby prominentného väzňa priviezli vládnym špeciálom domov. Žitňanská a Kaliňák a dokonca aj minister Lajčák sú tak iniciatívni, že hádam na jeho uvítaní na letisku nebude chýbať ani červený koberec a armádna dychovka. Dôvod je jednoduchý, chýba im dôveryhodný svedok v prípade Mečiarových amnestií, keďže jediný Fegyveres videl z diaľky príslušníkov SIS v kuklách, čo by žalobca i súd mohli považovať z hľadiska identifikácie príslušníkov SIS za nemožné a žalobu by zhodili zo stola…! A naraz im svedok akoby spadol z neba, určite má zvláštne schopnosti, videnia aj cez čierne kukly s otvormi len pre oči a nos. viď,: https://www.hlavnespravy.sk/kauza-kosik-este-mesiac-v-cele-usvedci-aj-meciara/1272660

To nič že spis vypracoval prokurátor a disdžokej Serbin, stiedavo sediaci na generálnej prokuratúre a ležiaci na psychiatrií v Pezinku, ani tu si nedoprial oddychu. To nič, že advokát Lexu, JUDr. Para, prehlásil že tak úboho spracovaný spis ako spracoval Serbin vo svojej praxi ešte nevidel. Ale to nevadí, Žitňanská a Kaliňák majú na svojej strane rozhodnutie ústavného súdu, ktorý v operetnej fraške, akú svet dovtedy nepoznal, zrušil Mečiarove amnestie. Po vynesení rozhodnutia mnohí už len očakávali kedy plénum otalárovaných mátoh na záver zatančí verejnosti kankán… viď.: https://www.hlavnespravy.sk/advokat-para-lexovo-vitazstvo-je-dolezite-pre-zachovanie-nezavislosti-sudnej-moci/1039316

Ešte nevedno kto to všetko bude financovať, sú dve možnosti, buď za štátneho rozpočtu alebo to zatiahne finančník Sőreš. Ten už financoval iné veci, dokonca prostredníctvom svojho agenta Šimečku aj predvolebný mediálny puč proti Mečiarovi v roku 1989. A kto vie ako je to aj s objektivitou rozhodnutia parlamentu a ústavného súdu… Keď nie peniaze, zostáva už len tá fóbia…

 

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (31)

06.02.2018

Po tom ako Ficov režim za účasti bývalého ministra životného prostredia a teraz hospodárstva Petra Žigu, vyplienil slovenské lesy a pozmenil tým aj vodnozáchytný režim lesov, môžeme dopadnúť viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (30)

21.01.2018

Tentoraz ide občanom skutočne o holé životy o ktoré ich môže pripraviť Ficov režim. Keďže režim zdevastoval za desať rokov vládnutia slovenské lesy natoľko, že v nich nezostáva potravy viac »

Vysvetlenie tým ktorí neholdujú Mendelovej vedeckej genetike

10.01.2018

V mojom predchádzajúcom BLOG -u som upozornil na to, ako režim zdevastoval mimo iné aj genofond slovenských lesov, čo považujem za najväčší zločin Ficovho režimu. Pre porovnanie je to analogické viac »

Robert Fico

Slovensko neratifikuje Istanbulský dohovor

22.02.2018 13:56

Slovenská republika neratifikuje Istanbulský dohovor. Informoval o tom premiér Roberta Fica. Podľa jeho slov v tejto otázke panuje zhoda v koalícii.

Alexej Navaľnyj

Navaľného a jeho spolupracovníka Volkova opäť zadržala ruská polícia

22.02.2018 13:55

Navaľnyj sa v posledných mesiacoch dostal do rúk ruskej polície veľmi často, a to v súvislosti s protestnými zhromaždeniami.

fajcenie, cigareta

Státisíce Rakúšanov sú proti plánu nezaviesť zákaz fajčenia v reštauráciách

22.02.2018 13:46

V Rakúsku, ktoré je na treťom mieste v počte fajčiarov v Európskej únii, ročne zomrie na následky konzumácie tabakových výrobkov 13 000 ľudí.

László Sólymos

Slovensko a Česko nechcú byť skládkovými veľmocami

22.02.2018 13:14

Slovensko a Česko obmedzia skládkovanie, zhodli sa šéfovia envirorezortov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 65103x
Priemerná čítanosť článkov: 1302x

Autor blogu

Kategórie