Založ si blog

Víte Brůžek, von ten Kosík patrně trpí nějakou fóbií. . .

…jinak by z toho Mali tak nespěchal domů kde ho čeká štrnáct let kriminálu, takto zhodnotil situáciu policajný rada zo štvorky, Vacátko… (film Hříšní lidé města Pražského, rada v podaní Jaroslava Marvana).

A na Slovensku sa robia neuveriteľné prípravy k tomu, aby prominentného väzňa priviezli vládnym špeciálom domov. Žitňanská a Kaliňák a dokonca aj minister Lajčák sú tak iniciatívni, že hádam na jeho uvítaní na letisku nebude chýbať ani červený koberec a armádna dychovka. Dôvod je jednoduchý, chýba im dôveryhodný svedok v prípade Mečiarových amnestií, keďže jediný Fegyveres videl z diaľky príslušníkov SIS v kuklách, čo by žalobca i súd mohli považovať z hľadiska identifikácie príslušníkov SIS za nemožné a žalobu by zhodili zo stola…! A naraz im svedok akoby spadol z neba, určite má zvláštne schopnosti, videnia aj cez čierne kukly s otvormi len pre oči a nos. viď,: https://www.hlavnespravy.sk/kauza-kosik-este-mesiac-v-cele-usvedci-aj-meciara/1272660

To nič že spis vypracoval prokurátor a disdžokej Serbin, stiedavo sediaci na generálnej prokuratúre a ležiaci na psychiatrií v Pezinku, ani tu si nedoprial oddychu. To nič, že advokát Lexu, JUDr. Para, prehlásil že tak úboho spracovaný spis ako spracoval Serbin vo svojej praxi ešte nevidel. Ale to nevadí, Žitňanská a Kaliňák majú na svojej strane rozhodnutie ústavného súdu, ktorý v operetnej fraške, akú svet dovtedy nepoznal, zrušil Mečiarove amnestie. Po vynesení rozhodnutia mnohí už len očakávali kedy plénum otalárovaných mátoh na záver zatančí verejnosti kankán… viď.: https://www.hlavnespravy.sk/advokat-para-lexovo-vitazstvo-je-dolezite-pre-zachovanie-nezavislosti-sudnej-moci/1039316

Ešte nevedno kto to všetko bude financovať, sú dve možnosti, buď za štátneho rozpočtu alebo to zatiahne finančník Sőreš. Ten už financoval iné veci, dokonca prostredníctvom svojho agenta Šimečku aj predvolebný mediálny puč proti Mečiarovi v roku 1989. A kto vie ako je to aj s objektivitou rozhodnutia parlamentu a ústavného súdu… Keď nie peniaze, zostáva už len tá fóbia…

 

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (45)

23.07.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle ženu...! Kam nemôže sám diabol, tam pošle Sakovú...! Už od septembra 2016 dôkazne upozorňujem občanov na nebezpečie Ficovho režimu. Ale ani v najhoršom viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (43)

06.06.2018

Česká novinárka po návrate mobilu (z tlače dnešných dní) Hovorkyňa úradu špeciálnej prokuratúry Tökölyová: “V danom prípade, keď ide o poškodeného – novinára, by rovnako malo byť viac »

Luigi Di Maio, janov,

Taliani vyšetrujú pád mosta, vládni politici vysmiali alarmujúcu správu z roku 2013

15.08.2018 18:15

Most bol "zle koncipovaný, zle navrhnutý a zrejme aj zle postavený", povedal inžinier Antonio Brencich.

väzeň, väzenie, mreže

Slovensko musí preveriť podmienky Aslana Jandieva vo väzbe v Rusku

15.08.2018 17:33

Ľudskoprávne organizácie vyjadrujú obavy, že Jandiev bol vydaním na trestné stíhanie do Ruska vystavený riziku mučenia a zlého zaobchádzania.

dialnica, doprava, obchvat,

Vodičov v Bratislave potrápi ďalšia oprava, uzavrú časť D1 v Petržalke

15.08.2018 17:25

Vodiči jazdiaci v Bratislave budú mať až do konca prázdnin na petržalskej strane k dispozícii o dva pruhy menej. NDS uzavrie časť diaľnice pre opravu.

NEPOUZIVAT

Dopravnú nehodu v Michalovciach neprežilo šesťročné dievčatko

15.08.2018 17:20

Napriek maximálnemu úsiliu záchranárov sa nepodarilo dieťa zachrániť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 94306x
Priemerná čítanosť článkov: 1408x

Autor blogu

Kategórie