Založ si blog

Víte Brůžek, von ten Kosík patrně trpí nějakou fóbií. . .

…jinak by z toho Mali tak nespěchal domů kde ho čeká štrnáct let kriminálu, takto zhodnotil situáciu policajný rada zo štvorky, Vacátko… (film Hříšní lidé města Pražského, rada v podaní Jaroslava Marvana).

A na Slovensku sa robia neuveriteľné prípravy k tomu, aby prominentného väzňa priviezli vládnym špeciálom domov. Žitňanská a Kaliňák a dokonca aj minister Lajčák sú tak iniciatívni, že hádam na jeho uvítaní na letisku nebude chýbať ani červený koberec a armádna dychovka. Dôvod je jednoduchý, chýba im dôveryhodný svedok v prípade Mečiarových amnestií, keďže jediný Fegyveres videl z diaľky príslušníkov SIS v kuklách, čo by žalobca i súd mohli považovať z hľadiska identifikácie príslušníkov SIS za nemožné a žalobu by zhodili zo stola…! A naraz im svedok akoby spadol z neba, určite má zvláštne schopnosti, videnia aj cez čierne kukly s otvormi len pre oči a nos. viď,: https://www.hlavnespravy.sk/kauza-kosik-este-mesiac-v-cele-usvedci-aj-meciara/1272660

To nič že spis vypracoval prokurátor a disdžokej Serbin, stiedavo sediaci na generálnej prokuratúre a ležiaci na psychiatrií v Pezinku, ani tu si nedoprial oddychu. To nič, že advokát Lexu, JUDr. Para, prehlásil že tak úboho spracovaný spis ako spracoval Serbin vo svojej praxi ešte nevidel. Ale to nevadí, Žitňanská a Kaliňák majú na svojej strane rozhodnutie ústavného súdu, ktorý v operetnej fraške, akú svet dovtedy nepoznal, zrušil Mečiarove amnestie. Po vynesení rozhodnutia mnohí už len očakávali kedy plénum otalárovaných mátoh na záver zatančí verejnosti kankán… viď.: https://www.hlavnespravy.sk/advokat-para-lexovo-vitazstvo-je-dolezite-pre-zachovanie-nezavislosti-sudnej-moci/1039316

Ešte nevedno kto to všetko bude financovať, sú dve možnosti, buď za štátneho rozpočtu alebo to zatiahne finančník Sőreš. Ten už financoval iné veci, dokonca prostredníctvom svojho agenta Šimečku aj predvolebný mediálny puč proti Mečiarovi v roku 1989. A kto vie ako je to aj s objektivitou rozhodnutia parlamentu a ústavného súdu… Keď nie peniaze, zostáva už len tá fóbia…

 

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (42)

07.05.2018

Zatiaľ čo v kostole v Gregorovciach pri Prešove, miesto tedeum pripravovali na sobotu 5. mája rekviem, na deň kedy mali mať sobáš zavraždení Ján a Martina, a k oltáru miesto nich boli položené viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (41)

18.04.2018

Premiér (dočasne poverený prezidentom) Pellegrini veľmi rýchlo hovorí, ale o to pomalšie si uvedomuje svoje dočasné pôsobenie vo funkcií. Občania zvrhnutím Ficovej vlády zvrhli aj Ficov režim, viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (40)

10.04.2018

Propagandisti Ficovho režimu dennodenne opakujú že mládež ktorá organizuje protesty ani nevie čo chce tým dosiahnuť. Dokonca sa s nimi stretol policajný prezident Gašpar, a vraj nevedeli čo viac »

futbal LM

Kyjevské metro zastavila pred futbalovým finále falošná hrozba

26.05.2018 14:41, aktualizované: 14:45

Dopravný podnik v Kyjeve z dôvodu bombovej hrozby uzavrel päť staníc metra v centre mesta.

mun, kim

Lídri Severnej a Južnej Kórey sa opäť stretli v pohraničí

26.05.2018 13:43, aktualizované: 14:45

Lídri si otvorene vymenili názory, ako plniť Pchanmundžomskú deklaráciu z 27. apríla a usporiadať úspešný severokórejsko-americký summit.

Gazprom

Po urovnaní sporu s Bruselom môže byť Gazprom v EÚ ešte mocnejší

26.05.2018 13:41

Dodávky plynu z Ruska zostanú atraktívnejšie ako iné alternatívy, napríklad drahé nové prípojky, alebo dodávky skvapalneného plynu.

Graf

Agentúra Moody's skúma Taliansko, možno mu zníži rating

26.05.2018 13:37

Najnovší politický vývoj v Taliansku začína vyvolávať znepokojenie aj ratingových agentúr.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 86173x
Priemerná čítanosť článkov: 1346x

Autor blogu

Kategórie