Založ si blog

Víte Brůžek, von ten Kosík patrně trpí nějakou fóbií. . .

…jinak by z toho Mali tak nespěchal domů kde ho čeká štrnáct let kriminálu, takto zhodnotil situáciu policajný rada zo štvorky, Vacátko… (film Hříšní lidé města Pražského, rada v podaní Jaroslava Marvana).

A na Slovensku sa robia neuveriteľné prípravy k tomu, aby prominentného väzňa priviezli vládnym špeciálom domov. Žitňanská a Kaliňák a dokonca aj minister Lajčák sú tak iniciatívni, že hádam na jeho uvítaní na letisku nebude chýbať ani červený koberec a armádna dychovka. Dôvod je jednoduchý, chýba im dôveryhodný svedok v prípade Mečiarových amnestií, keďže jediný Fegyveres videl z diaľky príslušníkov SIS v kuklách, čo by žalobca i súd mohli považovať z hľadiska identifikácie príslušníkov SIS za nemožné a žalobu by zhodili zo stola…! A naraz im svedok akoby spadol z neba, určite má zvláštne schopnosti, videnia aj cez čierne kukly s otvormi len pre oči a nos. viď,: https://www.hlavnespravy.sk/kauza-kosik-este-mesiac-v-cele-usvedci-aj-meciara/1272660

To nič že spis vypracoval prokurátor a disdžokej Serbin, stiedavo sediaci na generálnej prokuratúre a ležiaci na psychiatrií v Pezinku, ani tu si nedoprial oddychu. To nič, že advokát Lexu, JUDr. Para, prehlásil že tak úboho spracovaný spis ako spracoval Serbin vo svojej praxi ešte nevidel. Ale to nevadí, Žitňanská a Kaliňák majú na svojej strane rozhodnutie ústavného súdu, ktorý v operetnej fraške, akú svet dovtedy nepoznal, zrušil Mečiarove amnestie. Po vynesení rozhodnutia mnohí už len očakávali kedy plénum otalárovaných mátoh na záver zatančí verejnosti kankán… viď.: https://www.hlavnespravy.sk/advokat-para-lexovo-vitazstvo-je-dolezite-pre-zachovanie-nezavislosti-sudnej-moci/1039316

Ešte nevedno kto to všetko bude financovať, sú dve možnosti, buď za štátneho rozpočtu alebo to zatiahne finančník Sőreš. Ten už financoval iné veci, dokonca prostredníctvom svojho agenta Šimečku aj predvolebný mediálny puč proti Mečiarovi v roku 1989. A kto vie ako je to aj s objektivitou rozhodnutia parlamentu a ústavného súdu… Keď nie peniaze, zostáva už len tá fóbia…

 

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (50)

02.01.2019

V decembri poskytol portálu „Dobré noviny“ rozhovor plk. Branislav Diďák, toho času mimo policajnú službu. Avšak mimoriadne aktívny čo sa týka budúcej reorganizácie polície. Odhadujem viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (49)

10.12.2018

Keď pred asi štyritisíc rokmi šiel Feníčan na trh aby predal ťavu a kúpil štyri ovce, prišlo mu divné prečo má vymeniť ťavu za štyri ovce, keď iní berú za jednu ťavu desať. Desať viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (48)

15.10.2018

Kedy odtečie posledná kvapka vody z územia Slovenska možno už počítať nie na milióny rokov, ani na tisíce, ale už na dni. Pozrite sa na naše rieky či potoky, voda z nich zo dňa na deň mizne viac »

Vadimír Putin, Rusko

Dôvera Rusov v Putina klesla na historické minimum

18.01.2019 22:55

Dôveruje mu len 33,4 percenta Rusov.

Antonio Guterres

António Guterres si myslí, že nemá právomoc začať vyšetrovanie Chášakdžího smrti

18.01.2019 22:34

Mandát by mu mohla udeliť len Bezpečnostná rada OSN a za istých okolností aj Valné zhromaždenie OSN.

Euro, peniaze, ekonomika, graf

Vzájomný obchod Slovenska s Nemeckom dosahuje 27 miliárd eur

18.01.2019 22:07

Slovensko je jedna z mála krajín, ktoré majú s Nemeckom aktívnu obchodnú bilanciu.

Tijuana, Mexiko, hranice, migranti, karavána

Karavána migrantov z Hondurasu vstúpila na mexické územie

18.01.2019 21:42

Takzvaná Karavána migrantov opustila Honduras v pondelok s cieľom dostať sa do tisíce kilometrov vzdialených Spojených štátov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 72
Celková čítanosť: 114509x
Priemerná čítanosť článkov: 1590x

Autor blogu

Kategórie