Založ si blog

Vysvetlenie tým ktorí neholdujú Mendelovej vedeckej genetike

V mojom predchádzajúcom BLOG -u som upozornil na to, ako režim zdevastoval mimo iné aj genofond slovenských lesov, čo považujem za najväčší zločin Ficovho režimu. Pre porovnanie je to analogické k tomu, ako keby režim chcel zvýšiť pôrodnosť našich obyvateľov o osemdesiat percent a to takým (režimným) spôsobom, že by dal nezvratne sterilizovať v priebehu desiatich rokov osemdesiat percent všetkých žien vo veku od šestnásť po štyridsať rokov. A každým rokom aj z tých pribúdajúcich šesťnásťročných to isté percento. Asi takýto je genofondový obraz a jeho dôsledky v súčasnosti v slovenských lesoch, „zvýšením…“ ročného prírastku o osemdesiat percent drevnej hmoty za desať rokov režimu, pôsobením neviditeľného zázraku riadeného prevážne Petrom Žigom…!

Zakladateľ vedeckej genetiky, dnes rozvinutej do takej úrovne, že Mendelovi v 19. storočí sa nemohlo ani snívať. Napriek tomu v jej základoch sa opieral vedecky o matematiku a jeho metodika bola nesporne základom vývoja skúmania genetiky. Je to najviac spomínaný vedec, popri Darwinovi v biovedách na celom svete. Len asi ešte nedorazila na Slovensko k režimu Fica a zdá sa že ani na univerzity za genofondy lesa vedecky zodpovedné (samozrejme česť výnimkám).

Ešte v diskusií spomenutej skutočnosti že ministerka pôdohospodárstva už prijala dve opatrenia na záchranu biotopu hlucháňa. To je samozrejme chválihodné, devastáciou lesov ne celom území Slovenska sú však ohrozené stovky chránených rastlín a živočíchov závislých na biotopoch lesov, a ministerstvo životného prostredia nemá o nich vedecký prehľad a ani sa o jeho spracovanie a ani na podnety nesnaží. Zrejme to vyhovuje ministerstvu aby sa „režimu oddaní“ ľudia bez prekážok mohli rabovať lesy a nerastné bohatstvo zeme.

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (31)

06.02.2018

Po tom ako Ficov režim za účasti bývalého ministra životného prostredia a teraz hospodárstva Petra Žigu, vyplienil slovenské lesy a pozmenil tým aj vodnozáchytný režim lesov, môžeme dopadnúť viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (30)

21.01.2018

Tentoraz ide občanom skutočne o holé životy o ktoré ich môže pripraviť Ficov režim. Keďže režim zdevastoval za desať rokov vládnutia slovenské lesy natoľko, že v nich nezostáva potravy viac »

Víte Brůžek, von ten Kosík patrně trpí nějakou fóbií. . .

12.01.2018

...jinak by z toho Mali tak nespěchal domů kde ho čeká štrnáct let kriminálu, takto zhodnotil situáciu policajný rada zo štvorky, Vacátko... (film Hříšní lidé města Pražského, rada v viac »

Robert Fico

Slovensko neratifikuje Istanbulský dohovor

22.02.2018 13:56

Slovenská republika neratifikuje Istanbulský dohovor. Informoval o tom premiér Roberta Fica. Podľa jeho slov v tejto otázke panuje zhoda v koalícii.

Alexej Navaľnyj

Navaľného a jeho spolupracovníka Volkova opäť zadržala ruská polícia

22.02.2018 13:55

Navaľnyj sa v posledných mesiacoch dostal do rúk ruskej polície veľmi často, a to v súvislosti s protestnými zhromaždeniami.

fajcenie, cigareta

Státisíce Rakúšanov sú proti plánu nezaviesť zákaz fajčenia v reštauráciách

22.02.2018 13:46

V Rakúsku, ktoré je na treťom mieste v počte fajčiarov v Európskej únii, ročne zomrie na následky konzumácie tabakových výrobkov 13 000 ľudí.

László Sólymos

Slovensko a Česko nechcú byť skládkovými veľmocami

22.02.2018 13:14

Slovensko a Česko obmedzia skládkovanie, zhodli sa šéfovia envirorezortov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 65094x
Priemerná čítanosť článkov: 1302x

Autor blogu

Kategórie