Založ si blog

Vysvetlenie tým ktorí neholdujú Mendelovej vedeckej genetike

V mojom predchádzajúcom BLOG -u som upozornil na to, ako režim zdevastoval mimo iné aj genofond slovenských lesov, čo považujem za najväčší zločin Ficovho režimu. Pre porovnanie je to analogické k tomu, ako keby režim chcel zvýšiť pôrodnosť našich obyvateľov o osemdesiat percent a to takým (režimným) spôsobom, že by dal nezvratne sterilizovať v priebehu desiatich rokov osemdesiat percent všetkých žien vo veku od šestnásť po štyridsať rokov. A každým rokom aj z tých pribúdajúcich šesťnásťročných to isté percento. Asi takýto je genofondový obraz a jeho dôsledky v súčasnosti v slovenských lesoch, „zvýšením…“ ročného prírastku o osemdesiat percent drevnej hmoty za desať rokov režimu, pôsobením neviditeľného zázraku riadeného prevážne Petrom Žigom…!

Zakladateľ vedeckej genetiky, dnes rozvinutej do takej úrovne, že Mendelovi v 19. storočí sa nemohlo ani snívať. Napriek tomu v jej základoch sa opieral vedecky o matematiku a jeho metodika bola nesporne základom vývoja skúmania genetiky. Je to najviac spomínaný vedec, popri Darwinovi v biovedách na celom svete. Len asi ešte nedorazila na Slovensko k režimu Fica a zdá sa že ani na univerzity za genofondy lesa vedecky zodpovedné (samozrejme česť výnimkám).

Ešte v diskusií spomenutej skutočnosti že ministerka pôdohospodárstva už prijala dve opatrenia na záchranu biotopu hlucháňa. To je samozrejme chválihodné, devastáciou lesov ne celom území Slovenska sú však ohrozené stovky chránených rastlín a živočíchov závislých na biotopoch lesov, a ministerstvo životného prostredia nemá o nich vedecký prehľad a ani sa o jeho spracovanie a ani na podnety nesnaží. Zrejme to vyhovuje ministerstvu aby sa „režimu oddaní“ ľudia bez prekážok mohli rabovať lesy a nerastné bohatstvo zeme.

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (45)

23.07.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle ženu...! Kam nemôže sám diabol, tam pošle Sakovú...! Už od septembra 2016 dôkazne upozorňujem občanov na nebezpečie Ficovho režimu. Ale ani v najhoršom viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (43)

06.06.2018

Česká novinárka po návrate mobilu (z tlače dnešných dní) Hovorkyňa úradu špeciálnej prokuratúry Tökölyová: “V danom prípade, keď ide o poškodeného – novinára, by rovnako malo byť viac »

Luigi Di Maio, janov,

Taliani vyšetrujú pád mosta, vládni politici vysmiali alarmujúcu správu z roku 2013

15.08.2018 18:15

Most bol "zle koncipovaný, zle navrhnutý a zrejme aj zle postavený", povedal inžinier Antonio Brencich.

väzeň, väzenie, mreže

Slovensko musí preveriť podmienky Aslana Jandieva vo väzbe v Rusku

15.08.2018 17:33

Ľudskoprávne organizácie vyjadrujú obavy, že Jandiev bol vydaním na trestné stíhanie do Ruska vystavený riziku mučenia a zlého zaobchádzania.

dialnica, doprava, obchvat,

Vodičov v Bratislave potrápi ďalšia oprava, uzavrú časť D1 v Petržalke

15.08.2018 17:25

Vodiči jazdiaci v Bratislave budú mať až do konca prázdnin na petržalskej strane k dispozícii o dva pruhy menej. NDS uzavrie časť diaľnice pre opravu.

NEPOUZIVAT

Dopravnú nehodu v Michalovciach neprežilo šesťročné dievčatko

15.08.2018 17:20

Napriek maximálnemu úsiliu záchranárov sa nepodarilo dieťa zachrániť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 94308x
Priemerná čítanosť článkov: 1408x

Autor blogu

Kategórie