Založ si blog

Vysvetlenie tým ktorí neholdujú Mendelovej vedeckej genetike

V mojom predchádzajúcom BLOG -u som upozornil na to, ako režim zdevastoval mimo iné aj genofond slovenských lesov, čo považujem za najväčší zločin Ficovho režimu. Pre porovnanie je to analogické k tomu, ako keby režim chcel zvýšiť pôrodnosť našich obyvateľov o osemdesiat percent a to takým (režimným) spôsobom, že by dal nezvratne sterilizovať v priebehu desiatich rokov osemdesiat percent všetkých žien vo veku od šestnásť po štyridsať rokov. A každým rokom aj z tých pribúdajúcich šesťnásťročných to isté percento. Asi takýto je genofondový obraz a jeho dôsledky v súčasnosti v slovenských lesoch, „zvýšením…“ ročného prírastku o osemdesiat percent drevnej hmoty za desať rokov režimu, pôsobením neviditeľného zázraku riadeného prevážne Petrom Žigom…!

Zakladateľ vedeckej genetiky, dnes rozvinutej do takej úrovne, že Mendelovi v 19. storočí sa nemohlo ani snívať. Napriek tomu v jej základoch sa opieral vedecky o matematiku a jeho metodika bola nesporne základom vývoja skúmania genetiky. Je to najviac spomínaný vedec, popri Darwinovi v biovedách na celom svete. Len asi ešte nedorazila na Slovensko k režimu Fica a zdá sa že ani na univerzity za genofondy lesa vedecky zodpovedné (samozrejme česť výnimkám).

Ešte v diskusií spomenutej skutočnosti že ministerka pôdohospodárstva už prijala dve opatrenia na záchranu biotopu hlucháňa. To je samozrejme chválihodné, devastáciou lesov ne celom území Slovenska sú však ohrozené stovky chránených rastlín a živočíchov závislých na biotopoch lesov, a ministerstvo životného prostredia nemá o nich vedecký prehľad a ani sa o jeho spracovanie a ani na podnety nesnaží. Zrejme to vyhovuje ministerstvu aby sa „režimu oddaní“ ľudia bez prekážok mohli rabovať lesy a nerastné bohatstvo zeme.

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (42)

07.05.2018

Zatiaľ čo v kostole v Gregorovciach pri Prešove, miesto tedeum pripravovali na sobotu 5. mája rekviem, na deň kedy mali mať sobáš zavraždení Ján a Martina, a k oltáru miesto nich boli položené viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (41)

18.04.2018

Premiér (dočasne poverený prezidentom) Pellegrini veľmi rýchlo hovorí, ale o to pomalšie si uvedomuje svoje dočasné pôsobenie vo funkcií. Občania zvrhnutím Ficovej vlády zvrhli aj Ficov režim, viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (40)

10.04.2018

Propagandisti Ficovho režimu dennodenne opakujú že mládež ktorá organizuje protesty ani nevie čo chce tým dosiahnuť. Dokonca sa s nimi stretol policajný prezident Gašpar, a vraj nevedeli čo viac »

futbal LM

Kyjevské metro zastavila pred futbalovým finále falošná hrozba

26.05.2018 14:41, aktualizované: 14:45

Dopravný podnik v Kyjeve z dôvodu bombovej hrozby uzavrel päť staníc metra v centre mesta.

mun, kim

Lídri Severnej a Južnej Kórey sa opäť stretli v pohraničí

26.05.2018 13:43, aktualizované: 14:45

Lídri si otvorene vymenili názory, ako plniť Pchanmundžomskú deklaráciu z 27. apríla a usporiadať úspešný severokórejsko-americký summit.

Gazprom

Po urovnaní sporu s Bruselom môže byť Gazprom v EÚ ešte mocnejší

26.05.2018 13:41

Dodávky plynu z Ruska zostanú atraktívnejšie ako iné alternatívy, napríklad drahé nové prípojky, alebo dodávky skvapalneného plynu.

Graf

Agentúra Moody's skúma Taliansko, možno mu zníži rating

26.05.2018 13:37

Najnovší politický vývoj v Taliansku začína vyvolávať znepokojenie aj ratingových agentúr.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 86169x
Priemerná čítanosť článkov: 1346x

Autor blogu

Kategórie