Založ si blog

Róbert Fico sa sťažuje že prezident s nim nekonzultoval. ..

návrh kandidátov na štátne vyznamenania

(viď.: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/453231-fico-ma-vyhrady-ku-kiskovmu-vyberu-laureatov-statnych-vyznamenani/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

 

Fico sa ukázal znovu ako politický amatér…!

Zabudol už že Kiska v rámci služobnej cesty na valné zhromaždenie OSN do New Yorku, vykonal aj súkromnú cestu k Georgovi Sörešovi, zrejme za účelom schválenia štátnych vyznamenaní. Niektorí poslanci NR SR sa aj pokúšali získať informácie o čom Kiska v rámci služobnej cesty do New Yorku (na náklady štátu SR) so Sörošom jednal, ale bezvýsledne. Odpoveď prišla až so zoznamomo vyznamenávaných. Fico v tomto prípade hrá až tretie husle… na druhom mieste je ešte určujúci Bútorov klan.

Tu sú jasné dôkazy kto sú Sörošovi kamaráti a ako intrigovali proti oficiálnym predstaviteľom štátu.

Zdroj informácie:

https://www.hlavnespravy.sk/prezident-pri-prilezitosti-25-vyrocia-vzniku-sr-ocenil-sorosovho-priatela-martian-simecku-dalej-fedora-gala-petra-breinera-dalsie-kontroverzne-osobnosti/1260288

Šimečka z Denníka N, ktorý na revanš ocenil Kisku titulom osobnosť roka, sa nedávno priznal, že jeho priateľ George Söros svojimi peniazmi ovplyvňoval voľby na Slovensku a pomohol tak poraziť bývalého premiéra Vladimíra Mečiara.

Citujem Šimečku:

George Söros je, trúfam si povedať, môj priateľ, aj keď sme sa už dlho nevideli. Je to jeden z najlepších finančníkov. Časť svojich peňazí dáva na to, aby pomáhal liberálnej demokracii. Možno aj vďaka Sörosovým peniazom, ktorými pomáhal mimovládnym organizáciám, aby chodili po Slovensku a burcovali proti Mečiarovi, dokonca bez jeho peňazí by sme to možno neboli dokázali. Čiže pre mňa je to človek, ktorý nám pomohol poraziť Mečiara.”

Politiku na Slovensku už dlhodobo riadi známy medzinárodný intrigán a finančný podvodník so známymi kolaborantmi

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (50)

02.01.2019

V decembri poskytol portálu „Dobré noviny“ rozhovor plk. Branislav Diďák, toho času mimo policajnú službu. Avšak mimoriadne aktívny čo sa týka budúcej reorganizácie polície. Odhadujem viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (49)

10.12.2018

Keď pred asi štyritisíc rokmi šiel Feníčan na trh aby predal ťavu a kúpil štyri ovce, prišlo mu divné prečo má vymeniť ťavu za štyri ovce, keď iní berú za jednu ťavu desať. Desať viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (48)

15.10.2018

Kedy odtečie posledná kvapka vody z územia Slovenska možno už počítať nie na milióny rokov, ani na tisíce, ale už na dni. Pozrite sa na naše rieky či potoky, voda z nich zo dňa na deň mizne viac »

Vadimír Putin, Rusko

Dôvera Rusov v Putina klesla na historické minimum

18.01.2019 22:55

Dôveruje mu len 33,4 percenta Rusov.

Antonio Guterres

António Guterres si myslí, že nemá právomoc začať vyšetrovanie Chášakdžího smrti

18.01.2019 22:34

Mandát by mu mohla udeliť len Bezpečnostná rada OSN a za istých okolností aj Valné zhromaždenie OSN.

Euro, peniaze, ekonomika, graf

Vzájomný obchod Slovenska s Nemeckom dosahuje 27 miliárd eur

18.01.2019 22:07

Slovensko je jedna z mála krajín, ktoré majú s Nemeckom aktívnu obchodnú bilanciu.

Tijuana, Mexiko, hranice, migranti, karavána

Karavána migrantov z Hondurasu vstúpila na mexické územie

18.01.2019 21:42

Takzvaná Karavána migrantov opustila Honduras v pondelok s cieľom dostať sa do tisíce kilometrov vzdialených Spojených štátov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 72
Celková čítanosť: 114515x
Priemerná čítanosť článkov: 1590x

Autor blogu

Kategórie