Založ si blog

Róbert Fico sa sťažuje že prezident s nim nekonzultoval. ..

návrh kandidátov na štátne vyznamenania

(viď.: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/453231-fico-ma-vyhrady-ku-kiskovmu-vyberu-laureatov-statnych-vyznamenani/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

 

Fico sa ukázal znovu ako politický amatér…!

Zabudol už že Kiska v rámci služobnej cesty na valné zhromaždenie OSN do New Yorku, vykonal aj súkromnú cestu k Georgovi Sörešovi, zrejme za účelom schválenia štátnych vyznamenaní. Niektorí poslanci NR SR sa aj pokúšali získať informácie o čom Kiska v rámci služobnej cesty do New Yorku (na náklady štátu SR) so Sörošom jednal, ale bezvýsledne. Odpoveď prišla až so zoznamomo vyznamenávaných. Fico v tomto prípade hrá až tretie husle… na druhom mieste je ešte určujúci Bútorov klan.

Tu sú jasné dôkazy kto sú Sörošovi kamaráti a ako intrigovali proti oficiálnym predstaviteľom štátu.

Zdroj informácie:

https://www.hlavnespravy.sk/prezident-pri-prilezitosti-25-vyrocia-vzniku-sr-ocenil-sorosovho-priatela-martian-simecku-dalej-fedora-gala-petra-breinera-dalsie-kontroverzne-osobnosti/1260288

Šimečka z Denníka N, ktorý na revanš ocenil Kisku titulom osobnosť roka, sa nedávno priznal, že jeho priateľ George Söros svojimi peniazmi ovplyvňoval voľby na Slovensku a pomohol tak poraziť bývalého premiéra Vladimíra Mečiara.

Citujem Šimečku:

George Söros je, trúfam si povedať, môj priateľ, aj keď sme sa už dlho nevideli. Je to jeden z najlepších finančníkov. Časť svojich peňazí dáva na to, aby pomáhal liberálnej demokracii. Možno aj vďaka Sörosovým peniazom, ktorými pomáhal mimovládnym organizáciám, aby chodili po Slovensku a burcovali proti Mečiarovi, dokonca bez jeho peňazí by sme to možno neboli dokázali. Čiže pre mňa je to človek, ktorý nám pomohol poraziť Mečiara.”

Politiku na Slovensku už dlhodobo riadi známy medzinárodný intrigán a finančný podvodník so známymi kolaborantmi

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (42)

07.05.2018

Zatiaľ čo v kostole v Gregorovciach pri Prešove, miesto tedeum pripravovali na sobotu 5. mája rekviem, na deň kedy mali mať sobáš zavraždení Ján a Martina, a k oltáru miesto nich boli položené viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (41)

18.04.2018

Premiér (dočasne poverený prezidentom) Pellegrini veľmi rýchlo hovorí, ale o to pomalšie si uvedomuje svoje dočasné pôsobenie vo funkcií. Občania zvrhnutím Ficovej vlády zvrhli aj Ficov režim, viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (40)

10.04.2018

Propagandisti Ficovho režimu dennodenne opakujú že mládež ktorá organizuje protesty ani nevie čo chce tým dosiahnuť. Dokonca sa s nimi stretol policajný prezident Gašpar, a vraj nevedeli čo viac »

futbal LM

Kyjevské metro zastavila pred futbalovým finále falošná hrozba

26.05.2018 14:41, aktualizované: 14:45

Dopravný podnik v Kyjeve z dôvodu bombovej hrozby uzavrel päť staníc metra v centre mesta.

mun, kim

Lídri Severnej a Južnej Kórey sa opäť stretli v pohraničí

26.05.2018 13:43, aktualizované: 14:45

Lídri si otvorene vymenili názory, ako plniť Pchanmundžomskú deklaráciu z 27. apríla a usporiadať úspešný severokórejsko-americký summit.

Gazprom

Po urovnaní sporu s Bruselom môže byť Gazprom v EÚ ešte mocnejší

26.05.2018 13:41

Dodávky plynu z Ruska zostanú atraktívnejšie ako iné alternatívy, napríklad drahé nové prípojky, alebo dodávky skvapalneného plynu.

Graf

Agentúra Moody's skúma Taliansko, možno mu zníži rating

26.05.2018 13:37

Najnovší politický vývoj v Taliansku začína vyvolávať znepokojenie aj ratingových agentúr.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 86168x
Priemerná čítanosť článkov: 1346x

Autor blogu

Kategórie