Založ si blog

Róbert Fico sa sťažuje že prezident s nim nekonzultoval. ..

návrh kandidátov na štátne vyznamenania

(viď.: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/453231-fico-ma-vyhrady-ku-kiskovmu-vyberu-laureatov-statnych-vyznamenani/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

 

Fico sa ukázal znovu ako politický amatér…!

Zabudol už že Kiska v rámci služobnej cesty na valné zhromaždenie OSN do New Yorku, vykonal aj súkromnú cestu k Georgovi Sörešovi, zrejme za účelom schválenia štátnych vyznamenaní. Niektorí poslanci NR SR sa aj pokúšali získať informácie o čom Kiska v rámci služobnej cesty do New Yorku (na náklady štátu SR) so Sörošom jednal, ale bezvýsledne. Odpoveď prišla až so zoznamomo vyznamenávaných. Fico v tomto prípade hrá až tretie husle… na druhom mieste je ešte určujúci Bútorov klan.

Tu sú jasné dôkazy kto sú Sörošovi kamaráti a ako intrigovali proti oficiálnym predstaviteľom štátu.

Zdroj informácie:

https://www.hlavnespravy.sk/prezident-pri-prilezitosti-25-vyrocia-vzniku-sr-ocenil-sorosovho-priatela-martian-simecku-dalej-fedora-gala-petra-breinera-dalsie-kontroverzne-osobnosti/1260288

Šimečka z Denníka N, ktorý na revanš ocenil Kisku titulom osobnosť roka, sa nedávno priznal, že jeho priateľ George Söros svojimi peniazmi ovplyvňoval voľby na Slovensku a pomohol tak poraziť bývalého premiéra Vladimíra Mečiara.

Citujem Šimečku:

George Söros je, trúfam si povedať, môj priateľ, aj keď sme sa už dlho nevideli. Je to jeden z najlepších finančníkov. Časť svojich peňazí dáva na to, aby pomáhal liberálnej demokracii. Možno aj vďaka Sörosovým peniazom, ktorými pomáhal mimovládnym organizáciám, aby chodili po Slovensku a burcovali proti Mečiarovi, dokonca bez jeho peňazí by sme to možno neboli dokázali. Čiže pre mňa je to človek, ktorý nám pomohol poraziť Mečiara.”

Politiku na Slovensku už dlhodobo riadi známy medzinárodný intrigán a finančný podvodník so známymi kolaborantmi

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (45)

23.07.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle ženu...! Kam nemôže sám diabol, tam pošle Sakovú...! Už od septembra 2016 dôkazne upozorňujem občanov na nebezpečie Ficovho režimu. Ale ani v najhoršom viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (43)

06.06.2018

Česká novinárka po návrate mobilu (z tlače dnešných dní) Hovorkyňa úradu špeciálnej prokuratúry Tökölyová: “V danom prípade, keď ide o poškodeného – novinára, by rovnako malo byť viac »

Luigi Di Maio, janov,

Taliani vyšetrujú pád mosta, vládni politici vysmiali alarmujúcu správu z roku 2013

15.08.2018 18:15

Most bol "zle koncipovaný, zle navrhnutý a zrejme aj zle postavený", povedal inžinier Antonio Brencich.

väzeň, väzenie, mreže

Slovensko musí preveriť podmienky Aslana Jandieva vo väzbe v Rusku

15.08.2018 17:33

Ľudskoprávne organizácie vyjadrujú obavy, že Jandiev bol vydaním na trestné stíhanie do Ruska vystavený riziku mučenia a zlého zaobchádzania.

dialnica, doprava, obchvat,

Vodičov v Bratislave potrápi ďalšia oprava, uzavrú časť D1 v Petržalke

15.08.2018 17:25

Vodiči jazdiaci v Bratislave budú mať až do konca prázdnin na petržalskej strane k dispozícii o dva pruhy menej. NDS uzavrie časť diaľnice pre opravu.

NEPOUZIVAT

Dopravnú nehodu v Michalovciach neprežilo šesťročné dievčatko

15.08.2018 17:20

Napriek maximálnemu úsiliu záchranárov sa nepodarilo dieťa zachrániť.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 94310x
Priemerná čítanosť článkov: 1408x

Autor blogu

Kategórie