Založ si blog

Róbert Fico sa sťažuje že prezident s nim nekonzultoval. ..

návrh kandidátov na štátne vyznamenania

(viď.: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/453231-fico-ma-vyhrady-ku-kiskovmu-vyberu-laureatov-statnych-vyznamenani/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

 

Fico sa ukázal znovu ako politický amatér…!

Zabudol už že Kiska v rámci služobnej cesty na valné zhromaždenie OSN do New Yorku, vykonal aj súkromnú cestu k Georgovi Sörešovi, zrejme za účelom schválenia štátnych vyznamenaní. Niektorí poslanci NR SR sa aj pokúšali získať informácie o čom Kiska v rámci služobnej cesty do New Yorku (na náklady štátu SR) so Sörošom jednal, ale bezvýsledne. Odpoveď prišla až so zoznamomo vyznamenávaných. Fico v tomto prípade hrá až tretie husle… na druhom mieste je ešte určujúci Bútorov klan.

Tu sú jasné dôkazy kto sú Sörošovi kamaráti a ako intrigovali proti oficiálnym predstaviteľom štátu.

Zdroj informácie:

https://www.hlavnespravy.sk/prezident-pri-prilezitosti-25-vyrocia-vzniku-sr-ocenil-sorosovho-priatela-martian-simecku-dalej-fedora-gala-petra-breinera-dalsie-kontroverzne-osobnosti/1260288

Šimečka z Denníka N, ktorý na revanš ocenil Kisku titulom osobnosť roka, sa nedávno priznal, že jeho priateľ George Söros svojimi peniazmi ovplyvňoval voľby na Slovensku a pomohol tak poraziť bývalého premiéra Vladimíra Mečiara.

Citujem Šimečku:

George Söros je, trúfam si povedať, môj priateľ, aj keď sme sa už dlho nevideli. Je to jeden z najlepších finančníkov. Časť svojich peňazí dáva na to, aby pomáhal liberálnej demokracii. Možno aj vďaka Sörosovým peniazom, ktorými pomáhal mimovládnym organizáciám, aby chodili po Slovensku a burcovali proti Mečiarovi, dokonca bez jeho peňazí by sme to možno neboli dokázali. Čiže pre mňa je to človek, ktorý nám pomohol poraziť Mečiara.”

Politiku na Slovensku už dlhodobo riadi známy medzinárodný intrigán a finančný podvodník so známymi kolaborantmi

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (31)

06.02.2018

Po tom ako Ficov režim za účasti bývalého ministra životného prostredia a teraz hospodárstva Petra Žigu, vyplienil slovenské lesy a pozmenil tým aj vodnozáchytný režim lesov, môžeme dopadnúť viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (30)

21.01.2018

Tentoraz ide občanom skutočne o holé životy o ktoré ich môže pripraviť Ficov režim. Keďže režim zdevastoval za desať rokov vládnutia slovenské lesy natoľko, že v nich nezostáva potravy viac »

Víte Brůžek, von ten Kosík patrně trpí nějakou fóbií. . .

12.01.2018

...jinak by z toho Mali tak nespěchal domů kde ho čeká štrnáct let kriminálu, takto zhodnotil situáciu policajný rada zo štvorky, Vacátko... (film Hříšní lidé města Pražského, rada v viac »

Robert Fico

Slovensko neratifikuje Istanbulský dohovor

22.02.2018 13:56

Slovenská republika neratifikuje Istanbulský dohovor. Informoval o tom premiér Roberta Fica. Podľa jeho slov v tejto otázke panuje zhoda v koalícii.

Alexej Navaľnyj

Navaľného a jeho spolupracovníka Volkova opäť zadržala ruská polícia

22.02.2018 13:55

Navaľnyj sa v posledných mesiacoch dostal do rúk ruskej polície veľmi často, a to v súvislosti s protestnými zhromaždeniami.

fajcenie, cigareta

Státisíce Rakúšanov sú proti plánu nezaviesť zákaz fajčenia v reštauráciách

22.02.2018 13:46

V Rakúsku, ktoré je na treťom mieste v počte fajčiarov v Európskej únii, ročne zomrie na následky konzumácie tabakových výrobkov 13 000 ľudí.

László Sólymos

Slovensko a Česko nechcú byť skládkovými veľmocami

22.02.2018 13:14

Slovensko a Česko obmedzia skládkovanie, zhodli sa šéfovia envirorezortov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 50
Celková čítanosť: 65096x
Priemerná čítanosť článkov: 1302x

Autor blogu

Kategórie