Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (26)Ale podľa najnovších dôkazov je Ficov režim životne nebezpečný aj pre divé svine (oficiálne diviak lesný, lat. Sus scrofa)…!

V posledných dňoch sa konajú na túto zver hromadné poľovačky, nie v lesoch kde táto zver prirodzene žije, ale v mestských a obecných aglomeráciách, kde sa v poslednom čase zdržiava oveľa častejšie. Oficiálne miesta dôvodia že príčinou je jej premnoženie. Ale to nie je skutočná pravda. Ficov režim jednoducho privolal na túto zver hladomor a preto vyhľadáva obživu v obytných aglomeráciách. Režim totiž vyraboval a zdevastoval aj listnaté lesy na celom území Slovenska, aj keď nemal dôvody ako u ihličnanov, že vraj lykožrút… Päťdesiat a viacročné buky a duby boli zdrojom bukvíc a žalúďov, čo bola základná obživa diviakov a nemuseli z lesa von, i keď sem tam prilepšovali na pestovaných zemiakoch či kukurici. Vyrabovaním lesov majiteľmi a štátnych lesov politikmi cez rodinné firmy, ako napríklad firmou Petra Žigu, bývalého ministra životného prostredia a teraz hospodárstva. V lesoch už prakticky nezostali stromy semenáče s vekom nad päťdesiat rokov. Režim natoľko dovolil zdevastovať prirodzené biotopy nielen chránené zákonom a medzinárodnými dohovormi, ale nechráni ani prirodzenú vlastnosť lesa zadržiavať vodu pre vlastnú lesnú obnovu, ani lesnú pôdu pred eróziou. Pritom je režim viazaný viacerými medzinárodnými dohovormi na ich ochranu. Plnenie medzinárodných dohovorov je ústavná povinnosť režimu.

Ústava Slovenskej republiky, Zákon č. 460/1992 Zbierky, hneď v úvodnej pasáži hovorí:

P R V Á H L A V A

P r v ý o d d i e l

Základné ustanovenia

Čl. 1

(1) Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na

nijakú ideológiu ani náboženstvo.

(2) Slovenská republika uznáva a dodržiava všeobecné pravidlá medzinárodného

práva, medzinárodné zmluvy, ktorými je viazaná, a svoje ďalšie medzinárodné záväzky.

Závažným poškodením životného prostredia môže dochádzať k naplneniu skutkovej podstaty trestných činov v zmysle príslušných ustanovení trestného zákona Slovenskej republiky. Všade, na každej zmluve ktorá rabovanie umožnila je podpis konkrétnej zodpovednej osoby. Po odchode Ficovho režimu môžu byť volané tieto osoby k zodpovednosti, lebo skutok sa stal…!

Dúfajme že režimom vyvolaný hladomor diviakov, tieto prežijú.

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (49)

10.12.2018

Keď pred asi štyritisíc rokmi šiel Feníčan na trh aby predal ťavu a kúpil štyri ovce, prišlo mu divné prečo má vymeniť ťavu za štyri ovce, keď iní berú za jednu ťavu desať. Desať viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (48)

15.10.2018

Kedy odtečie posledná kvapka vody z územia Slovenska možno už počítať nie na milióny rokov, ani na tisíce, ale už na dni. Pozrite sa na naše rieky či potoky, voda z nich zo dňa na deň mizne viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (47)

24.09.2018

Motto: „Vyhraj voľby a môžeš všetko...!“ Róbert Fico, slovenský politik a veľký mysliteľ vlastnou hlavou. V minulých dňoch navštívila naše občianske združenie „Kremnické vrchy pre viac »

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

VIDEO: Každý druhý nový zamestnanec môže byť cudzinec

11.12.2018 19:00

Väčšina domácich firiem plánuje masívne nábory ľudí. Už v budúcom roku by mohla byť až polovica nových pracovných miest obsadená cudzincami.

naarden, ján amos, komenský

Strelec v katedrále zabil štyroch ľudí a spáchal samovraždu

11.12.2018 18:46

Polícia a záchranári povedali, že muž mal pri sebe revolver a pištoľ s kalibrom 0,38 mm.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 71
Celková čítanosť: 110821x
Priemerná čítanosť článkov: 1561x

Autor blogu

Kategórie