Založ si blog

Ficov režim sa ponára na samé dno žumpy. ..

Včera, 14. novembra 2017 v hlavnom večernom spravodajstve RTVS bola mimo iných banálnych správ, uvedená správa že v ktorejsi dedinskej škole zvňčšili počet záchodkov pre deti i pre učiteľov z akýchsi finančných zdrojov…

Režimné pomaly varené žaby to určite prijali ako jeden z veľkých úspechov Ficovho režimu. Ostatných, vlastným rozumom rozmýšľajúcich občanov to muselo poriadne uraziť, nechcem napísať že nasr…

V hlavných správach sa napríkad ešte neobjavilo to, že viac ako 150 vedeckých pracovníkov napísalo vláde list, ktorým protestujú proti doslovnému zničeniu slovenských lesov na budúcich päťdesiat rokov. Hlavným aktérom je Ficov režim a jeho exminister životného prostredia a terajší minister hospodárstva Peter Žiga. V postficovom vládnutí nebudú hlavnými investíciami automobilky, ale investície do obnony lesov vo výške až nikoľkých miliárd Euro.

V hlavných správach sa neobjavilo, že občan a právnik Štefan Harabín podal právne kvalifikované trestné oznámenie na vládu Mikuláša Dzurindu za to že umožnila v roku 1999 prelety bombardovacích lietadiel cez naše územie s cieľom bombardovania Juhoslávie, v rozpore s Chartou OSN i našimi zákonmi s dôsledkom zavraždenia vyše 2 000 civilistov.

V hlavných správach sa neobjavilo, že ďalší občan podal trestné oznámenie na Róberta Fica, Róberta Kaliňáka a Luciu Žitňanskú pre zneužívanie právomoci verejného činiteľa, pretože nenaplnili rozhodnutie súdnych inštancií, že inšpekcia ministerstva vnútra musí byť vyňatá spod kompetencie ministertva vnútra, aby polícia nekontrolovala samu seba (zrejme sa Kaliňák a aj Fico nechcú zbaviť jej nezákonných zákrokov proti občanom u ktorých sa „ukáže“ že boli v súlade so zákonom).

V hlavných správach sa neobjavilo, že SR obdržala demarše (prísne diplomatické nóty) od OSN týkajúcich sa prírodných rezervácií, ich nízkeho počtu ktorý nezabezpečuje ochranu živočíchov a rastlín európskeho významu ktoré sa ešte na Slovensku vyskytujú, a samostatný demarš týkajúci sa ochrany bukových pralesov, ktore ničia napriek formálnej ochrane aj Žigove firmy.

To, že tu máme súkromné televízie, ktoré sú fakticky duchovnými teroristami na občanoch, ukazuje sa byť ešte horšia verejnoprávna RTVS. Ale musíme vydržať režim ktorý nám pomaly varené žaby, ktorých uspokojujú aj správy o počte záchodkov, pod vplyvom propagandy a ich slaboduchosti nastolili…!

 

 

.

 

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (38)

22.03.2018

Posledný zúfalý pokus o udržanie sa Ficovho režimu... Pokus o udržanie sa odohral včera (streda 22.03.2018) o 17:00 hodine pred prezidentským palácom v Bratislave, zhromaždením pod „Slovensko viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (37)

21.03.2018

Prezident Kiska práve teraz prijíma nových nominantov na ministrov, ktorých mu predložil Peter Pellegrini, poverený prezidentom zostavením novej vlády. Kto zostáva zatiaľ v Pellegriniho návrhu viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (36)

16.03.2018

„Nemaj obavu, ja nikam neodchádzam....!“, takto arogantne sa vyslovil expremiér do očí prezidenta hneď po tom ako odovzdal písomnú abdikáciu do jeho rúk. Potom sa postavil vedľa čerstvo viac »

dve percentá dane, Pravda, 2%

Detská organizácia Bratislavský Fénix

22.03.2018 23:22

Sme detská organizácia, ktorá napĺňa voľný čas detí bohatou, zaujímavou a dobrodružnou činnosťou.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Športovo strelecký klub - Strelecká akadémia PaedDr. Štefana Bumbála Nové Mesto nad Váhom

22.03.2018 23:19

Športovo strelecký klub so 60 ročnou tradíciou, ktorý chce vychovávať mladých športových strelcov.

tusk

Za útokom na Sergeja Skripaľa je Rusko. Zhodli sa krajiny Európskej únie na summite v Bruseli

22.03.2018 23:13

Neexistuje žiadne iné prijateľné vysvetlenie, uviedol na Twitteri Donald Tusk.

maringota, CVJ Barák

CVJ Barák

22.03.2018 23:03

Občianske združenie CVJ Barák už 7 rokov organizuje kultúrne podujatia v priestoroch bývalého lomu uprostred tradičných skalických vinohradov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 60
Celková čítanosť: 78123x
Priemerná čítanosť článkov: 1302x

Autor blogu

Kategórie