Založ si blog

Ficov režim sa ponára na samé dno žumpy. ..

Včera, 14. novembra 2017 v hlavnom večernom spravodajstve RTVS bola mimo iných banálnych správ, uvedená správa že v ktorejsi dedinskej škole zvňčšili počet záchodkov pre deti i pre učiteľov z akýchsi finančných zdrojov…

Režimné pomaly varené žaby to určite prijali ako jeden z veľkých úspechov Ficovho režimu. Ostatných, vlastným rozumom rozmýšľajúcich občanov to muselo poriadne uraziť, nechcem napísať že nasr…

V hlavných správach sa napríkad ešte neobjavilo to, že viac ako 150 vedeckých pracovníkov napísalo vláde list, ktorým protestujú proti doslovnému zničeniu slovenských lesov na budúcich päťdesiat rokov. Hlavným aktérom je Ficov režim a jeho exminister životného prostredia a terajší minister hospodárstva Peter Žiga. V postficovom vládnutí nebudú hlavnými investíciami automobilky, ale investície do obnony lesov vo výške až nikoľkých miliárd Euro.

V hlavných správach sa neobjavilo, že občan a právnik Štefan Harabín podal právne kvalifikované trestné oznámenie na vládu Mikuláša Dzurindu za to že umožnila v roku 1999 prelety bombardovacích lietadiel cez naše územie s cieľom bombardovania Juhoslávie, v rozpore s Chartou OSN i našimi zákonmi s dôsledkom zavraždenia vyše 2 000 civilistov.

V hlavných správach sa neobjavilo, že ďalší občan podal trestné oznámenie na Róberta Fica, Róberta Kaliňáka a Luciu Žitňanskú pre zneužívanie právomoci verejného činiteľa, pretože nenaplnili rozhodnutie súdnych inštancií, že inšpekcia ministerstva vnútra musí byť vyňatá spod kompetencie ministertva vnútra, aby polícia nekontrolovala samu seba (zrejme sa Kaliňák a aj Fico nechcú zbaviť jej nezákonných zákrokov proti občanom u ktorých sa „ukáže“ že boli v súlade so zákonom).

V hlavných správach sa neobjavilo, že SR obdržala demarše (prísne diplomatické nóty) od OSN týkajúcich sa prírodných rezervácií, ich nízkeho počtu ktorý nezabezpečuje ochranu živočíchov a rastlín európskeho významu ktoré sa ešte na Slovensku vyskytujú, a samostatný demarš týkajúci sa ochrany bukových pralesov, ktore ničia napriek formálnej ochrane aj Žigove firmy.

To, že tu máme súkromné televízie, ktoré sú fakticky duchovnými teroristami na občanoch, ukazuje sa byť ešte horšia verejnoprávna RTVS. Ale musíme vydržať režim ktorý nám pomaly varené žaby, ktorých uspokojujú aj správy o počte záchodkov, pod vplyvom propagandy a ich slaboduchosti nastolili…!

 

 

.

 

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (46)

12.09.2018

Motto: Pretože lokalitu som osobne navštívil za účelom inventarizácie bezstavovcov a môžem potvrdiť jej jedinečnosť v Kremnickom pohorí. Teda nejde len o indikačnú a chránenú rosičku! viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (45)

23.07.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle ženu...! Kam nemôže sám diabol, tam pošle Sakovú...! Už od septembra 2016 dôkazne upozorňujem občanov na nebezpečie Ficovho režimu. Ale ani v najhoršom viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

peniaze, domino, riziko, investícia, investor

USA a Čína spolu nehovoria. Peking ruší obchodné rokovania

22.09.2018 10:32

Čína zrušila obchodné rozhovory so Spojenými štátmi, ktoré sa mali uskutočniť počas nasledujúcich dní, tvrdí The Wall Street Journal.

florence, záplavy

Vyčíňanie hurikánu Florence má v USA už 45 obetí

22.09.2018 10:20

Zasiahnuté regióny sa stále stretávajú so záplavami a úrady naďalej vyhlasujú evakuácie pre nové oblasti.

čile, pinochet

20 bývalých tajných agentov z éry Pinocheta odsúdili za vraždy

22.09.2018 10:06

Agentov čilskej tajnej polície dostali tresty v rozmedzí 100 dní až 17 rokov väzenia.

pavučina

Pavúčia krása (či hrôza) v Grécku: na pobreží vznikla gigantická pavučina

22.09.2018 09:33

Pavúky z druhu Tetragnatha pracovali na plné obrátky vďaka obrovským populáciám hmyzu, ktorým sa živia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 98711x
Priemerná čítanosť článkov: 1452x

Autor blogu

Kategórie