Založ si blog

Ficov režim sa ponára na samé dno žumpy. ..

Včera, 14. novembra 2017 v hlavnom večernom spravodajstve RTVS bola mimo iných banálnych správ, uvedená správa že v ktorejsi dedinskej škole zvňčšili počet záchodkov pre deti i pre učiteľov z akýchsi finančných zdrojov…

Režimné pomaly varené žaby to určite prijali ako jeden z veľkých úspechov Ficovho režimu. Ostatných, vlastným rozumom rozmýšľajúcich občanov to muselo poriadne uraziť, nechcem napísať že nasr…

V hlavných správach sa napríkad ešte neobjavilo to, že viac ako 150 vedeckých pracovníkov napísalo vláde list, ktorým protestujú proti doslovnému zničeniu slovenských lesov na budúcich päťdesiat rokov. Hlavným aktérom je Ficov režim a jeho exminister životného prostredia a terajší minister hospodárstva Peter Žiga. V postficovom vládnutí nebudú hlavnými investíciami automobilky, ale investície do obnony lesov vo výške až nikoľkých miliárd Euro.

V hlavných správach sa neobjavilo, že občan a právnik Štefan Harabín podal právne kvalifikované trestné oznámenie na vládu Mikuláša Dzurindu za to že umožnila v roku 1999 prelety bombardovacích lietadiel cez naše územie s cieľom bombardovania Juhoslávie, v rozpore s Chartou OSN i našimi zákonmi s dôsledkom zavraždenia vyše 2 000 civilistov.

V hlavných správach sa neobjavilo, že ďalší občan podal trestné oznámenie na Róberta Fica, Róberta Kaliňáka a Luciu Žitňanskú pre zneužívanie právomoci verejného činiteľa, pretože nenaplnili rozhodnutie súdnych inštancií, že inšpekcia ministerstva vnútra musí byť vyňatá spod kompetencie ministertva vnútra, aby polícia nekontrolovala samu seba (zrejme sa Kaliňák a aj Fico nechcú zbaviť jej nezákonných zákrokov proti občanom u ktorých sa „ukáže“ že boli v súlade so zákonom).

V hlavných správach sa neobjavilo, že SR obdržala demarše (prísne diplomatické nóty) od OSN týkajúcich sa prírodných rezervácií, ich nízkeho počtu ktorý nezabezpečuje ochranu živočíchov a rastlín európskeho významu ktoré sa ešte na Slovensku vyskytujú, a samostatný demarš týkajúci sa ochrany bukových pralesov, ktore ničia napriek formálnej ochrane aj Žigove firmy.

To, že tu máme súkromné televízie, ktoré sú fakticky duchovnými teroristami na občanoch, ukazuje sa byť ešte horšia verejnoprávna RTVS. Ale musíme vydržať režim ktorý nám pomaly varené žaby, ktorých uspokojujú aj správy o počte záchodkov, pod vplyvom propagandy a ich slaboduchosti nastolili…!

 

 

.

 

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (49)

10.12.2018

Keď pred asi štyritisíc rokmi šiel Feníčan na trh aby predal ťavu a kúpil štyri ovce, prišlo mu divné prečo má vymeniť ťavu za štyri ovce, keď iní berú za jednu ťavu desať. Desať viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (48)

15.10.2018

Kedy odtečie posledná kvapka vody z územia Slovenska možno už počítať nie na milióny rokov, ani na tisíce, ale už na dni. Pozrite sa na naše rieky či potoky, voda z nich zo dňa na deň mizne viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (47)

24.09.2018

Motto: „Vyhraj voľby a môžeš všetko...!“ Róbert Fico, slovenský politik a veľký mysliteľ vlastnou hlavou. V minulých dňoch navštívila naše občianske združenie „Kremnické vrchy pre viac »

francúzsko, žlté vesty

Egyptská vláda údajne zakázala predaj žltých viest v obavách z demonštrácií

11.12.2018 20:27

Zakázané predávať žlté vesty majú obchodníci jednotlivcom, nie firmám.

donald trump

USA zaradili Pakistan na zoznam krajín porušujúcich náboženské slobody

11.12.2018 19:32

Presun na čiernu listinu umožňuje, aby USA na Pakistan uvalili sankcie.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

VIDEO: Každý druhý nový zamestnanec môže byť cudzinec

11.12.2018 19:00

Väčšina domácich firiem plánuje masívne nábory ľudí. Už v budúcom roku by mohla byť až polovica nových pracovných miest obsadená cudzincami.

naarden, ján amos, komenský

Strelec v katedrále zabil štyroch ľudí a spáchal samovraždu

11.12.2018 18:46

Polícia a záchranári povedali, že muž mal pri sebe revolver a pištoľ s kalibrom 0,38 mm.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 71
Celková čítanosť: 110824x
Priemerná čítanosť článkov: 1561x

Autor blogu

Kategórie