Založ si blog

Ficov režim sa ponára na samé dno žumpy. ..

Včera, 14. novembra 2017 v hlavnom večernom spravodajstve RTVS bola mimo iných banálnych správ, uvedená správa že v ktorejsi dedinskej škole zvňčšili počet záchodkov pre deti i pre učiteľov z akýchsi finančných zdrojov…

Režimné pomaly varené žaby to určite prijali ako jeden z veľkých úspechov Ficovho režimu. Ostatných, vlastným rozumom rozmýšľajúcich občanov to muselo poriadne uraziť, nechcem napísať že nasr…

V hlavných správach sa napríkad ešte neobjavilo to, že viac ako 150 vedeckých pracovníkov napísalo vláde list, ktorým protestujú proti doslovnému zničeniu slovenských lesov na budúcich päťdesiat rokov. Hlavným aktérom je Ficov režim a jeho exminister životného prostredia a terajší minister hospodárstva Peter Žiga. V postficovom vládnutí nebudú hlavnými investíciami automobilky, ale investície do obnony lesov vo výške až nikoľkých miliárd Euro.

V hlavných správach sa neobjavilo, že občan a právnik Štefan Harabín podal právne kvalifikované trestné oznámenie na vládu Mikuláša Dzurindu za to že umožnila v roku 1999 prelety bombardovacích lietadiel cez naše územie s cieľom bombardovania Juhoslávie, v rozpore s Chartou OSN i našimi zákonmi s dôsledkom zavraždenia vyše 2 000 civilistov.

V hlavných správach sa neobjavilo, že ďalší občan podal trestné oznámenie na Róberta Fica, Róberta Kaliňáka a Luciu Žitňanskú pre zneužívanie právomoci verejného činiteľa, pretože nenaplnili rozhodnutie súdnych inštancií, že inšpekcia ministerstva vnútra musí byť vyňatá spod kompetencie ministertva vnútra, aby polícia nekontrolovala samu seba (zrejme sa Kaliňák a aj Fico nechcú zbaviť jej nezákonných zákrokov proti občanom u ktorých sa „ukáže“ že boli v súlade so zákonom).

V hlavných správach sa neobjavilo, že SR obdržala demarše (prísne diplomatické nóty) od OSN týkajúcich sa prírodných rezervácií, ich nízkeho počtu ktorý nezabezpečuje ochranu živočíchov a rastlín európskeho významu ktoré sa ešte na Slovensku vyskytujú, a samostatný demarš týkajúci sa ochrany bukových pralesov, ktore ničia napriek formálnej ochrane aj Žigove firmy.

To, že tu máme súkromné televízie, ktoré sú fakticky duchovnými teroristami na občanoch, ukazuje sa byť ešte horšia verejnoprávna RTVS. Ale musíme vydržať režim ktorý nám pomaly varené žaby, ktorých uspokojujú aj správy o počte záchodkov, pod vplyvom propagandy a ich slaboduchosti nastolili…!

 

 

.

 

Situácia je krízová a vyžaduje krízové riešenie. Ficov režim je nebezpečný. .. (27)

05.12.2017

Prvú časť titulku som si vypožičal bez súhlasu autora z: http://debata.pravda.sk/debata/449982-zla-sprava-pre-narodne-parky/ Národné parky sú v takom stave v akom je celý envirorezort, rozvrátené viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (26)

27.11.2017

Ale podľa najnovších dôkazov je Ficov režim životne nebezpečný aj pre divé svine (oficiálne diviak lesný, lat. Sus scrofa)...! V posledných dňoch sa konajú na túto zver hromadné poľovačky, viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (25)

13.11.2017

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (25) Ústava Slovenskej republiky, Zákon č. 460/1992 Zbierky, hneď v úvodnej pasáži hovorí: P R V Á H L A V A P r v ý o d d i e l Základné viac »

Poľsko, vlajka, zástava, výročie ústavy

Poľský minister obrany trvá na tom, že za haváriou lietadla s Kaczynským bolo Rusko

14.12.2017 21:47

O Macierewiczovi sa v poľskej tlači objavujú informácie, podľa ktorých by mohol byť napojený na ruskú tajnú službu a to, akým smerom vedie vyšetrovanie, by mohlo byť len spravodajskou hrou.

Cesta, cesty, doprava, diaľnica

NDS chystá súťaže na časť obchvatu Prešova a na úsek R2 pri Mýtnej

14.12.2017 20:13

NDS plánuje vyhlásiť už skôr avizované súťaže, prvú do 29. decembra tohto roka a druhú do 31. januára 2018.

ľudia

Konšpirácie na vzostupe. Experti dvíhajú varovný prst

14.12.2017 20:00

Konšpiračnej teórii, že svet ovládajú tajné spolky, ktoré sa usilujú o totalitnú svetovládu, verí čoraz viac ľudí. Darí sa aj iným pochybným myšlienkam.

G20-GERMANY/

Nechceme tu desiatky Saakašviliov, reagoval Putin na možnú kandidatúru Navaľného

14.12.2017 19:40

"Otočte stránku a dospejte už!" odkázal ruský prezident poľskej vláde. Na otázku opozičnej novinárky, ktorá v októbri prežila pokus o atentát, odmietol odpovedať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 53582x
Priemerná čítanosť článkov: 1307x

Autor blogu

Kategórie