Založ si blog

Ficov režim sa ponára na samé dno žumpy. ..

Včera, 14. novembra 2017 v hlavnom večernom spravodajstve RTVS bola mimo iných banálnych správ, uvedená správa že v ktorejsi dedinskej škole zvňčšili počet záchodkov pre deti i pre učiteľov z akýchsi finančných zdrojov…

Režimné pomaly varené žaby to určite prijali ako jeden z veľkých úspechov Ficovho režimu. Ostatných, vlastným rozumom rozmýšľajúcich občanov to muselo poriadne uraziť, nechcem napísať že nasr…

V hlavných správach sa napríkad ešte neobjavilo to, že viac ako 150 vedeckých pracovníkov napísalo vláde list, ktorým protestujú proti doslovnému zničeniu slovenských lesov na budúcich päťdesiat rokov. Hlavným aktérom je Ficov režim a jeho exminister životného prostredia a terajší minister hospodárstva Peter Žiga. V postficovom vládnutí nebudú hlavnými investíciami automobilky, ale investície do obnony lesov vo výške až nikoľkých miliárd Euro.

V hlavných správach sa neobjavilo, že občan a právnik Štefan Harabín podal právne kvalifikované trestné oznámenie na vládu Mikuláša Dzurindu za to že umožnila v roku 1999 prelety bombardovacích lietadiel cez naše územie s cieľom bombardovania Juhoslávie, v rozpore s Chartou OSN i našimi zákonmi s dôsledkom zavraždenia vyše 2 000 civilistov.

V hlavných správach sa neobjavilo, že ďalší občan podal trestné oznámenie na Róberta Fica, Róberta Kaliňáka a Luciu Žitňanskú pre zneužívanie právomoci verejného činiteľa, pretože nenaplnili rozhodnutie súdnych inštancií, že inšpekcia ministerstva vnútra musí byť vyňatá spod kompetencie ministertva vnútra, aby polícia nekontrolovala samu seba (zrejme sa Kaliňák a aj Fico nechcú zbaviť jej nezákonných zákrokov proti občanom u ktorých sa „ukáže“ že boli v súlade so zákonom).

V hlavných správach sa neobjavilo, že SR obdržala demarše (prísne diplomatické nóty) od OSN týkajúcich sa prírodných rezervácií, ich nízkeho počtu ktorý nezabezpečuje ochranu živočíchov a rastlín európskeho významu ktoré sa ešte na Slovensku vyskytujú, a samostatný demarš týkajúci sa ochrany bukových pralesov, ktore ničia napriek formálnej ochrane aj Žigove firmy.

To, že tu máme súkromné televízie, ktoré sú fakticky duchovnými teroristami na občanoch, ukazuje sa byť ešte horšia verejnoprávna RTVS. Ale musíme vydržať režim ktorý nám pomaly varené žaby, ktorých uspokojujú aj správy o počte záchodkov, pod vplyvom propagandy a ich slaboduchosti nastolili…!

 

 

.

 

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (44)

14.06.2018

Motto: Kam nemôže čert, tam pošle Sakovú...! Denisa Saková, predtým ako sa stala ministerkou vnútra bola štátnou tajomníčkou na tom istom ministerstve, vtedy riadenom ministrom Kaliňákom. viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (43)

06.06.2018

Česká novinárka po návrate mobilu (z tlače dnešných dní) Hovorkyňa úradu špeciálnej prokuratúry Tökölyová: “V danom prípade, keď ide o poškodeného – novinára, by rovnako malo byť viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (42)

07.05.2018

Zatiaľ čo v kostole v Gregorovciach pri Prešove, miesto tedeum pripravovali na sobotu 5. mája rekviem, na deň kedy mali mať sobáš zavraždení Ján a Martina, a k oltáru miesto nich boli položené viac »

Liviu Dragnea

Šéfa rumunských sociálnych demokratov odsúdili na tri a pol roka väzenia

21.06.2018 19:23

Predsedu rumunskej vládnucej Sociálnodemokratickej strany Livia Dragneu odsúdil súd v Rumunsku za podnecovanie na zneužitie právomocí úradu verejného činiteľa

Donald Trump Melania Trump

Trump nariadil zjednotiť rodiny migrantov, jeho žena navštívila internačné centrum

21.06.2018 19:00

Americký prezident oznámil, že nariadil úradom navrátiť deti odobrané prisťahovalcom bez dokladov a že jeho žena je na návšteve jedného z centier.

kurilovska

Kurilovská k zmenkám: Polícia by si mala pribrať znalca

21.06.2018 19:00

Rektorka Akadémie Policajného zboru Lucia Kurilovská hovorí, že komplikované zaistenie Pavla Ruska naznačuje to, že vyšetrovateľ mohol získať za krátky čas nové dôkazy.

Porošenko

Porošenko volal s Putinom, témou boli väzni, situácia na Donbase či misia OSN

21.06.2018 18:01

Ukrajinský prezident viedol telefonický rozhovor s ruským prezidentom, v ktorom vyzval na prepustenie Ukrajincov zadržiavaných v ruských väzniciach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 89547x
Priemerná čítanosť článkov: 1357x

Autor blogu

Kategórie