Založ si blog

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (22)

Poznámka na úvod: Tento príspevok je len fikciou, pretože Ficov režim nepriamo cenzuruje médiá a nikdy sa do diskusie takéto témy o závažných problémoch a priam zločinoch režimu nemôžu dostať…!

Predstavte si, že Noro Dolinský v TA3 v nedeľnej relácií „V politike„ po uvítaní TV divákov a pozvaných hostí, ktorými sú signatári ktorí podpísali spoločnú výzvu vláde SR začne reláciu prológom:

Nie my, ale naše deti sa budú musieť vysporiadať s čoraz ničivejšími búrkami a stále horšími horúčavami. My im zanechávame pokazenú planétu. Vyprahnuté studne. A vybrakovaný národný poklad – ozajstný slovenský horský les. Vyše 150 vedcov, odborníkov sa podpísalo pod spoločnú výzvu, aby vláda Slovenskej republiky okamžite zastavila devastáciu lesov, ťažbu a stavbu stoviek lesných ciest. Ak sa to nezastaví, nestratíme podľa ekológa a spoluautora výzvy Erika Baláža iba krásne lesy. Naša krajina definitívne stratí svoju tvár.“

(Text je vybratý zo zdroja: Ekológ Erik Baláž: Budúcim generáciám zanecháme pustatinu)

Andrej Barát, Pravda 27.09.2017 06:00

Erik Baláž. Autor: Andrej Barát, Pravda

https://zurnal.pravda.sk/rozhovory/clanok/442955-ekolog-erik-balaz-buducim-generaciam-zanechame-pustatinu/

Alebo ďalšia téma, SR obdržala nedávno od OSN diplomatický demarš (ostrá diplomatická nóta ohľadom chránených pozostatkov bukových pralesov v Európe, k čomu sa vláda zaviazala, a teraz ich devastujú kšeftári s drevom, ako je rodinná firma bývalého ministra životného prostredia a teraz ministra hospodárstva Žigu. (poz. autora: Toto ministerstvo vrátane ministrov sú ekologickí teroristi).

Rovnako tak nemožno čakať diskusie na tie isté témy v tzv. verejnoprávnej RTVS v nedeľnej relácií „O päť minút dvanásť“, ktorú moderuje Martin Strižinec.

Každý deň, kým je pri moci Ficov režim, je pre občanov i pre štát skutočným životným nebezpečenstvom…!

Situácia je krízová a vyžaduje krízové riešenie. Ficov režim je nebezpečný. .. (27)

05.12.2017

Prvú časť titulku som si vypožičal bez súhlasu autora z: http://debata.pravda.sk/debata/449982-zla-sprava-pre-narodne-parky/ Národné parky sú v takom stave v akom je celý envirorezort, rozvrátené viac »

Ficov režim je nebezpečný pre občanov i pre štát (26)

27.11.2017

Ale podľa najnovších dôkazov je Ficov režim životne nebezpečný aj pre divé svine (oficiálne diviak lesný, lat. Sus scrofa)...! V posledných dňoch sa konajú na túto zver hromadné poľovačky, viac »

Ficov režim sa ponára na samé dno žumpy. ..

15.11.2017

Včera, 14. novembra 2017 v hlavnom večernom spravodajstve RTVS bola mimo iných banálnych správ, uvedená správa že v ktorejsi dedinskej škole zvňčšili počet záchodkov pre deti i pre učiteľov viac »

Poľsko, vlajka, zástava, výročie ústavy

Poľský minister obrany trvá na tom, že za haváriou lietadla s Kaczynským bolo Rusko

14.12.2017 21:47

O Macierewiczovi sa v poľskej tlači objavujú informácie, podľa ktorých by mohol byť napojený na ruskú tajnú službu a to, akým smerom vedie vyšetrovanie, by mohlo byť len spravodajskou hrou.

Cesta, cesty, doprava, diaľnica

NDS chystá súťaže na časť obchvatu Prešova a na úsek R2 pri Mýtnej

14.12.2017 20:13

NDS plánuje vyhlásiť už skôr avizované súťaže, prvú do 29. decembra tohto roka a druhú do 31. januára 2018.

ľudia

Konšpirácie na vzostupe. Experti dvíhajú varovný prst

14.12.2017 20:00

Konšpiračnej teórii, že svet ovládajú tajné spolky, ktoré sa usilujú o totalitnú svetovládu, verí čoraz viac ľudí. Darí sa aj iným pochybným myšlienkam.

G20-GERMANY/

Nechceme tu desiatky Saakašviliov, reagoval Putin na možnú kandidatúru Navaľného

14.12.2017 19:40

"Otočte stránku a dospejte už!" odkázal ruský prezident poľskej vláde. Na otázku opozičnej novinárky, ktorá v októbri prežila pokus o atentát, odmietol odpovedať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 53583x
Priemerná čítanosť článkov: 1307x

Autor blogu

Kategórie